סרטון תקיפת ערבי בחדרה צבר אלפי צפיות ושבחים מגולשים בפייסבוק

עוברי אורח תועדו מכים ומקללים צעיר ערבי סמוך לחנות בעיר. הגולש שהעלה את הסרטון טוען כי מדובר בשיכור שהטריד אשה. הגולשים שיבחו את התוקפים

אורי בלאו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אורי בלאו

במוצאי שבת הועלה לפייסבוק סרטון שבו נראה בחור ערבי מוכה בידי עוברי אורח ברחוב הרברט סמואל בחדרה. הסרטון, שהועלה על ידי הגולש דניאל קוט תחת הכותרת "ערבי שיכור הטריד אישה מבוגרת בחדרה!!! הגברים בחדרה לימדו אותו נימוסים!!", זכה לשיתוף יותר מ-700 פעמים ורוב מוחלט של המגיבים והמשתפים משבחים את המכים.

אחד המגיבים, למשל, כתב "אחלה גברים יהודים תהרגו אותם. מי שמרים את האף תהרגו אותו", אחרת כתבה ש"סוף סוף אני רואה גברים ישראלים אמתיים שיכולים להגן על נשים שלנו!!! כול הכבוד" וגולש אחר הוסיף ש"חבל שלא הרגו אותו!".

בסרטון, שאורכו קרוב ל-4 דקות, נראה הצעיר עומד סמוך לחנות כשהוא מוקף בעשרות עוברי אורח, חלקם מקללים ומכים אותו ומיעוטם מנסה לעצור בעד התוקפים. בשיחה עם בעל חנות "נעלי סוף הדרך" שהתקרית התרחשה בפתחה, אישר בעל החנות שלא הזדהה בשמו כי התקרית אירעה בימים האחרונים.
צפו בסרטון שפורסם בפייסבוק

לדברי הבעלים, "בחנות שלי שמעתי בום-בום-בום בוויטרינה ואחר כך ראיתי מכות. אני התרחקתי מזה. לא רציתי שמישהו בטעות יכניס לי". בסרטון נשמע אדם המנסה לגונן על הצעיר ובתגובה קורא אליו אדם אחר "מה אתה מגן עליו, יא שמאלני מזדיין". בחורה נוספת שניגשה ושאלה "למה אתם מרביצים לו" נענתה בצעקות "תסתמי את הפה".

התקיפה בחדרה היא חלק מגל קריאות לנקמה בערבים ומעשי אלימות ששוטף את ישראל בחודשיים האחרונים. הגולש דניאל קוט, שהעלה את הסרטון, לא השיב לשאלות "הארץ" בעניין. לא ברור האם המשטרה נקראה להתערב בזמן האירוע או אם היא חוקרת אותו. תגובת המשטרה טרם התקבלה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ