החשוד ברצח בדומא מסר פרטים שקושרים אותו למעשה

גורמי חקירה: עמירם בן אוליאל מסר בשחזור מידע שיכול היה להיות ידוע רק לרוצח. בין היתר סיפר כי בקבוק התבערה שגרם לאש היה ירוק וכי מעד במנוסתו, כפי שדיווח עד ראייה

חיים לוינסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חיים לוינסון

עמירם בן אוליאל, שהואשם אתמול ברצח בני משפחת דוואבשה, שיחזר את המעשה ומסר פרטים רבים שיכולים להיות ידועים רק למבצעי הרצח. כך טוענים גורמי חקירה במשטרת מחוז ש"י.

בן אוליאל הודה ברצח בני המשפחה בכפר דומא ביולי בחקירתו בשב"כ, אליה התלוותה המשטרה. לאחר ההודאה לקחו אותו שוטרי המחוז לזירת הרצח, שם שיחזר את המעשה כשהוא מצולם.

במשטרה אומרים שבן אוליאל מסר במהלך השחזור מידע רב. הוא סיפר כי בקבוק התבערה שגרם לשריפה היה בקבוק בירה ירוק, דיווח על מקום הרכב של בני המשפחה, ותיאר את מבנה החלונות בבית. עוד סיפר בן אוליאל כי מעד במהלך מנוסתו - פרט שנתמך בעדות ראייה של אחד מתושבי הכפר. במשטרה אף מצאו בשדות של דומא טביעת נעל שזהה לנעל של בן אוליאל, שנלקחה ממנו יומיים לאחר הרצח, אך זו נחשבת ראייה בעייתית שספק אם תוכל לסייע במשפט.

במשטרה אמרו כי בן אוליאל שיחזר את המעשים מרצונו. במשפטו של הנאשם צפוי השחזור להיות הראייה המרכזית של הפרקליטות, שתטען כי למרות שבשלב מוקדם יותר עונו הנחקרים, בשלב זה כבר שיתף בן אוליאל פעולה מרצונו. עורכי דינו של הנאשם יבקשו לפסול את כל ההליך.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ