כתב אישום נגד רוצח דפנה מאיר: שטף את הדם וצפה בסרט

לפי התביעה הצבאית, הנער הפלסטיני החליט לבצע את הרצח על רקע צפייה בסרטונים שפרסמו ערוצי חדשות פלסטיניים, בהם הוצגו חיילי צה"ל כרוצחים המבזים צעירות פלסטיניות

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"הארץ"

התביעה הצבאית הגישה אתמול (שני) כתב אישום נגד הנער הפלסטיני שרצח את דפנה מאיר בהתנחלות עתניאל לפני כחודש לעיניי שני ילדיה הקטנים. הוא מואשם כי לאחר שנאבק עם מאיר ורצח אותה, שטף את ידיו וצפה בסרט עם בני משפחתו.

לפי כתב האישום, בחודש שעבר, ביום הרצח, צפה הנאשם בשעות הצהריים בתכני ערוצי החדשות "פלסטין" ו"מען", וכן בסרטונים שפרסמו ערוצים אלו בפייסבוק, בהם הוצגו חיילי צה"ל כרוצחים המבזים צעירות פלסטיניות. על רקע הצפייה בתכנים, כך לטענת התביעה הצבאית, החליט לבצע את הרצח כדי למות "מות קדושים כשהיד".

בהמשך טוענת התביעה כי הנאשם נטל סכין ארוכה המשמשת לחיתוך בשר ממטבח ביתו, ויצא חמוש "בכוונה להרוג יהודים". הוא עבר בוואדי המפריד בין ביתו להתנחלות, והסתתר סמוך לביתה של מאיר — שם הבחין בה ובשני ילדיה הקטנים מחלון הבית. דקות ספורות לאחר מכן יצא ממקום מחבואו והחל לרוץ לכיוונה כשהוא אוחז בסכין בידו ולנעוץ אותה בבטנה לעיני ילדיה.

בכתב האישום מתואר המאבק בין מאיר לנאשם, בסופו התמוטטה ונפלה על גבה והנאשם נמלט מהבית. בהמשך כתב האישום נכתב כי הנאשם שב לביתו בדרך בה הגיע, שטף את ידו מדם והתיישב לצפות עם משפחתו בסרט. הוא נעצר יומיים לאחר מכן.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ