נתניהו דן עם הבית הלבן על תנאי השחרור של המרגל ג'ונתן פולארד

מקור בפמליית ראש הממשלה אמר כי נתניהו העלה את הנושא בשיחותיו עם בכירי הבית הלבן. נתניהו נפגש הבוקר עם סגן הנשיא מייק פנס ודן עמו בין השאר על הסיוע האמריקאי לישראל באו"ם

ברק רביד - צרובה
ברק רביד
שליח "הארץ" לוושינגטון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'ונתן פולארד לאחר שחרורו, בניו יורק
ברק רביד - צרובה
ברק רביד
שליח "הארץ" לוושינגטון

מקור בפמליית ראש הממשלה בוושינגטון אמר כי ראש הממשלה בנימין נתניהו העלה בשיחותיו עם בכירי הבית הלבן את סוגיית תנאי השחרור של המרגל ג'ונתן פולארד וההגבלות שמוטלות עליו. "סוכם ששגריר ישראל רון דרמר יטפל אישית בנושא מול הבית הלבן", מסר המקור.

נתניהו נפגש הבוקר עם סגן הנשיא מייק פנס ודן עמו בין השאר על הסיוע האמריקאי לישראל באו"ם. מקור בפמליית נתניהו ציין כי צדדים סיכמו לעבוד יחד באופן שיטתי על מנת לשנות את יחסו של האו"ם לישראל. לדברי המקור נתניהו ובכירי הממשל האמריקאי דנו באפשרות לדרוש שינוי ביחס האו"ם לישראל תוך כדי הצגת איום לעצירת המימון האמריקאי למוסדות הארגון. מקור בפמליית ראש הממשלה מסר כי נתניהו שוחח עם סגן הנשיא פנס גם על הדרכים לקדם את ההכרה האמריקאית בריבונות ישראל ברמת הגולן.  

המקור בפמליית נתניהו ציין כי בתקופה הקרובה יגובש המנגנון להידברות עם הבית הלבן בנוגע לבנייה בהתנחלויות. "יש לנו כוונה להגיע להבנות", אמר המקור. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ