ארדן לטראמפ: יתכן שהיה פיגוע בת"א; אורן חזן צילם סלפי עם הנשיא

שעה וחצי לאחר שהמשטרה קבעה כי אין חשד לפיגוע, אמר השר לביטחון הפנים ארדן לטראמפ: טרם התברר אם זה פיגוע או תאונת דרכים. שרה נתניהו למלניה טראמפ: בניגוד לתקשורת, העם אוהב אותנו

ברק רביד - צרובה
ברק רביד
אורן חזן ודונלד טראמפ
ברק רביד - צרובה
ברק רביד

בסוף טקס קבלת הפנים לכבוד נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, לחץ הנשיא את ידי שרי הממשלה ואורחים נוספים. חלקם ניצלו את המעמד כדי להחליף איתו כמה מלים. הגדיל לעשות סגן יושב ראש הכנסת, ח"כ אורן חזן, שצילם סלפי עם הנשיא האמריקאי. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ניסה למנוע זאת ממנו והזיז את ידו, אולם נכשל. חזן פרסם את התמונה ברשתות החברתיות.

דובר משרד החוץ הבהיר בתגובה כי המשרד הזמין לאירוע רק את הצמרת הבכירה של מדינת ישראל. "לצערנו, מספר אנשים שלא נכללו ברשימת הסגל הבכיר "התגנבו" לשורת לוחצי הידיים וחרף הפצרות גורמי המקצוע של משרד החוץ מיאנו לעזוב את השורה".

כל השערוריות של ביקור טראמפ בישראל (לפחות בינתיים)קרדיט: לע"מ

רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו אמרה למלניה טראמפ בסוף הטקס כי "רוב העם, בניגוד לתקשורת, אוהב אותנו. אנחנו אומרים להם כמה אתם אמיצים והם אוהבים אותנו. יש לנו כל כך הרבה במשותף, נדבר על זה בארוחת הערב". 

גלעד ארדן מעדכן את דונלד טראמפ על הפיגוע שלא היה בתל אביבקרדיט: לע"מ

כשהגיע הנשיא טראמפ ללחוץ את ידו של השר לביטחון פנים גלעד ארדן, אמר לו ארדן כי ייתכן שהתקרית שבה נדרסו ונפצעו שלושה בני אדם בתל אביב הבוקר היתה פיגוע, אף שהמשטרה שללה זאת שעה וחצי מוקדם יותר. 

שר החינוך נפתלי בנט ניצל את לחיצת היד עם נשיא ארה"ב כדי לומר לו ש"לרגל 50 לאיחוד ירושלים אנו מצפים שתהיה הנשיא הראשון שמכיר בירושלים מאוחדת תחת ריבונות ישראל". טראמפ הביט על ראש הממשלה נתניהו והשיב: "זה רעיון"‎‏. גם שר התיירות יריב לוין כתב בדף הפייסבוק שלו כי ביקש מטראמפ להכיר באחדותה של ירושלים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ