קליעים נורו מרצועת עזה לעבר בתים בשדרות; אין נפגעים

נזק נגרם לרכוש וכוחות משטרה הגיעו למקום. מדובר צה"ל נמסר כי הצבא רואה בחמאס האחראי לירי

יניב קובוביץ
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גבול הרצועה, אתמול
יניב קובוביץ
אלמוג בן זכרי

כמה קליעים נורו אחר הצהריים (רביעי) מרצועת עזה לעבר בתים בשדרות. אין נפגעים, אך נזק נגרם לרכוש. כוחות משטרה הגיעו למקום. מדובר צה"ל נמסר כי מדובר בירי מקלע כבד על ידי פעילי טרור משטח הרצועה. "צה"ל רואה את האירוע בחומרה ואת ארגון הטרור חמאס אחראי לכל המתרחש בשטח הרצועה וממנה", נמסר. מאוחר יותר תקף צה"ל בירי טנק שתי עמדות תצפית של חמאס בדרום רצועת עזה. זאת, בתגובה לחילופי אש שהתרחשו במרכז הרצועה בין חמושים פלסטינים לכוחות צה"ל. 

מדובר צה"ל נמסר באשר לירי הפלסטיני כי מדובר בירי מקלע כבד על ידי פעילי טרור משטח הרצועה. "צה"ל רואה את האירוע בחומרה ואת ארגון הטרור חמאס אחראי לכל המתרחש בשטח הרצועה וממנה", נמסר.

מוקדם יותר היום הודיע דובר צה"ל כי חמאס ירה לעבר לוחמים בגבול עזה, ובתגובה תקקף טנק עמדה של חמאס בצפון הרצועה. לפי דיווחים פלסטיניים, מדובר בכמה עמדות של הארגון הסוני, שנמצאות ממזרח לעיר ג'באליה.

בהפגנות ההמוניות בימים האחרונים, שנערכו ברקע יום הנכבה ה-70 והעברת השגרירות האמריקאית לתל אביב, נהרגו לפי משרד הבריאות הפלסטיני 62 בני אדם. העימותים והשלכותיהם הובילו למשבר דיפלומטי עם טורקיה ולהתכנסות של מועצת הביטחון של האו"ם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ