כוחות הביטחון חילצו אוטובוס חיילים שנכנס בשוגג לקלנדיה; שלושה נפצעו קל

בכלי התקשורת הפלסטיניים דווח כי עשרות צעירים הקיפו את האוטובוס, יידו לעברו אבנים והתעמתו עם השוטרים. החיילים הועברו לטיפול בבית חולים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

שוטרי מג"ב חילצו אוטובוס חיילים שנכנס היום (ראשון) בשוגג למחנה הפליטים קלנדיה, הסמוך לרמאללה. צעירים פלסטינים יידו אבנים לעבר החיילים. דובר צה"ל מסר כי קצינה ושני חיילים נפגעו באורח קל והועברו לטיפול בבית חולים. בכלי התקשורת הפלסטיניים הוסיפו כי עשרות צעירים הקיפו את האוטובוס והתעמתו עם השוטרים. כוחות הביטחון עצרו שלושה פלסטינים בחשד שיידו אבנים.

צה"ל מסר כי כוחות הביטחון ירו באוויר כדי לפזר את הפלסטינים והאוטובוס יצא ממחנה הפליטים. נסיבות התקרית ייבדקו. טרם ידוע מדוע נכנסו החיילים למחנה הפליטים, ששלטי אזהרה מוצבים בדרך אליו. עם זאת, הכניסה אליו אפשרית דרך מחסום עטרות, שלא מוצבת בו מגבלה ממשית. 

בתחילת השנה נכנסו בשוגג נגד וחיילת לעיר ג'נין והותקפו בידי תושבים פלסטינים. הם הקיפו את הרכב הצבאי ויידו לעבר השניים אבנים, עד שחולצו מהמקום בסיוע כוחות הביטחון הפלסטיניים. החיילים נפצעו באורח קל וקל-בינוני. בדיקה ראשונית של התקרית העלתה כי השניים עשו את דרכם משבי שומרון לעפולה והשתמשו באפליקציית הניווט Waze. 

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ