חשוד בגניבת רכב פרץ לבסיס נבטים, ונמלט ממנו לאחר שטיפס על שלוש גדרות

כוחות משטרה וצבא ניהלו מרדף אחר החשוד במשך שעות. צה"ל מסר לפנות בוקר כי ישנם סימנים המעידים על כך שטיפס על שתי גדרות תיל ועל גדר בגובה כחמישה מטרים וברח מהבסיס

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בסיס נבטים, ב-2016
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

חשוד בגניבת רכב פרץ הערב (שני) לבסיס חיל האוויר נבטים בדרום, נמלט ונעלם בשטח הבסיס. כוחות משטרה וצבא ניהלו אחריו מרדף במשך כמה שעות, ולפנות בוקר מסרו כי הוא ככל הנראה נמלט מהבסיס.

התקרית החלה בדיווח על גניבת רכב בדימונה. סיירים של חברת איתוראן פתחו במרדף אחר החשוד, שהגיע בשלב מסוים לשער בסיס חיל האוויר. לפי צה"ל, הרכב חדר לבסיס במהירות, עלה על מחסום דוקרנים ונעצר לאחר נסיעה קצרה. החשוד נמלט רגלית, והמאבטחים שמוצבים בשער לא הצליחו לעצור אותו.

כוחות יס"מ וצבא, בהם גששים, ערכו אחריו סריקות בסיוע מסוק. תחילה עלה חשש כי החשוד עשוי לגרום נזק למטוסים או לציוד רגיש אחר, אך מאוחר יותר מסר צה"ל כי "על נכסי הבסיס מוצבים שומרים" וכי "לא נשקפת סכנה למשרתי הבסיס ומתקניו הביטחוניים". כעבור כמה שעות נמסר כי ישנם סימנים המעידים על כך שהחשוד טיפס על שתי גדרות תיל ועל גדר בגובה של כחמישה מטרים וברח מהבסיס.

בסיס נבטים מתפרס על שטח גדול מאוד, ונמצאים בו בין היתר מטוסי אף-35 ומטוסי תובלה מתקדמים. בצה"ל רואים בחדירת הרכב תקרית חמורה ביותר, והיא תתוחקר בימים הקרובים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ