הרמטכ"ל, בני גנץ, הגיע לביקורת פתע בבסיס האימונים של חטיבת כפיר

בשעה 05:30 בבוקר הופיע הרמטכ"ל בני גנץ בשער בסיס האימונים של החטיבה לביקורת פתע. גם מפקד הבסיס לא עודכן בביקור. במקביל, נערכה ביקורת פתע בארבעה בסיסים אחרים

אנשיל פפר
אנשיל פפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנשיל פפר
אנשיל פפר

ביקורת פתע: הרמטכ"ל הנכנס, רב אלוף בני גנץ, הגיע ב-05:30 לבסיס האימונים החטיבתי של חטיבת כפיר בבקעת הירדן לביקורת פתע הכוללת את כל חמשת בסיסי האימונים של חטיבות חיל הרגלים בצבא: גולני, גבעתי, כפיר נח"ל וצנחנים.

במקביל לביקור הרמטכ"ל הגיעו לארבעת בסיסי האימונים האחרים צוותי בקרים שיבחנו את שיטות האימונים, פעילות המפקדים ושביעות רצון החיילים.

עם הגעתו לבסיס חטיבת כפיר, נפגש הרמטכ"ל גנץ עם מפקד הבסיס עמית ימין, שלא היה מודע לדבר ביקור מפקד הצבא. עם סיום הביקור בבסיס, ימשיכו הרמטכ"ל וצוותו לבסיס האימונים של חטיבת הצנחנים, ויחברו לצוות הבקרים שכבר נמצא במקום.

ביקורת דומה ערך הרמטכ"ל הקודם, גבי אשכנזי, בנובמבר האחרון. אשכנזי הפתיע את חטיבת גבעתי, כאשר סמוך לשעה 06:00 נחת מסוקו בבסיס החטיבה, הממוקם במדבר יהודה. יחד עם אשכנזי הגיעו עשרות קצינים בכירים בקבע ובמילואים לארבעת הגדודים של החטיבה כדי לבחון את מוכנותה המבצעית והארגונית. גם במקרה זה לא עודכן מפקד החטיבה, אלוף משנה מוני כץ, בדבר הביקורת המתוכננת.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ