רבבות תלמידי הדרום נשארים בבית גם היום

בבאר שבע, אשדוד ואשקלון לא ילכו לבתי הספר זה היום השני ברציפות. באוניברסיטת בן גוריון יתקיימו לימודים כסדרם

יניר יגנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניר יגנה

בעקבות התחדשות הירי מעזה לישובי הדרום אמש (שני), קיימו ראשי הערים באר שבע, אשדוד ואשקלון התייעצות, בסיומה הוחלט שלא לקיים לימודים במערכות החינוך ביום שלישי. בנוסף, קבעו השלושה כי מעתה יקיימו הערכת מצב מחודשת בכל יום, שבה ישקל הנושא בהתאם להתפתחויות בשטח. למרות ההחלטה, הלימודים באוניברסיטת בן גוריון יתקיימו כסדרם. ביתר ישובי הדרום, הוחלט להמשיך ולקיים את הלימודים במתכונת רגילה.

אתמול לא התקיימו הלימודים בבאר שבע, אשדוד, אשקלון, קרית גת וגן יבנה, על אף החלטת פיקוד העורף אתמול שלא להטיל מגבלות על התקהלויות והתכנסויות - ובכלל זה הליכה ללימודים או לעבודה היום.

במהלך היום נורו לעבר ישראל שמונה רקטות. שתיים מהן כוונו לבאר שבע, בה נשמעה אזעקה. מערכת "כיפת ברזל" יירטה אחת מהן, בעוד השנייה התפוצצה בשטח פתוח. שתי רקטות נורו לשדרות, אחת יורטה, והשנייה התפוצצה בשטח פתוח. שלוש רקטות נוספות נורו לעבר המועצה האזורית שער הנגב ואחת נוספת למועצה באזורית חוף אשקלון. בכל הארועים לא דווח על נפגעים או על נזק.

בישיבת סיעת הליכוד אתמול הכחיש ראש הממשלה בנימין נתניהו את הדיווחים על הפסקת אש בין ישראל לבין הג'יהאד האיסלאמי, ואמר כי "צה"ל ממשיך לפעול". לדבריו, "בכל פעם שמישהו יפעל להפר את שלוות הדרום, פעילותנו תהיה קשה כמו בשבת ואף קשה יותר", אמר ראש הממשלה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ