מפגש חריג בין רמי לוי לעאמר מוסא בביתו של טייקון פלסטיני בשכם

בחסות הפורום הכלכלי העולמי, נפגשו היום בכירים מרחבי העולם הערבי, הרשות וישראל בביתו של מוניב אל-מסרי כדי לקרוא לשבירת הקיפאון המדיני

אבי יששכרוף צרוב
אבי יששכרוף
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אבי יששכרוף צרוב
אבי יששכרוף

פגישה יוצאת דופן נערכה היום בשכם בביתו של הטייקון הפלסטיני, מוניב אל-מסרי. קבוצה של אנשי עסקים ומדינאים מהרשות הפלסטינית, מישראל ומרחבי העולם הערבי נפגשה בביתו של אל-מסרי תחת הכותרת "שבירת הקיפאון" (המדיני).

על פי הדיווחים בתקשורת הפלסטינית, בין המשתתפים גם רמי לוי, בעליה של רשת המרכולים שהצטרף באחרונה לתנועת הליכוד. כמו כן השתתף בפגישה מזכ"ל הליגה הערבית לשעבר, עאמר מוסא, לצדם של ראש ממשלת ירדן לשעבר עבד אל-סלאם אל-מג'אלי, יו"ר קרן ההשקעות הפלסטינית ונציגו של יו"ר הרשות מחמוד עבאס (אבו מאזן), ד"ר מוחמד מוסטפא, שליח האו"ם רוברט סרי, נציג הרביעייה הבינלאומית האמיר פיראס בן רעד, וכן נציגים אחרים מטורקיה, האיחוד האירופי ועוד.

אל-מסרי – בעליהן של חברות רבות, המוכר כאיש העשיר ברשות הפלסטינית – נחשב לאחד התומכים הנלהבים בקידום היוזמה הערבית לשלום. בהודעה שיצאה מטעם המשתתפים נמסר כי אין מדובר בפגישת משא ומתן או בפגישה דו צדדית בין נציגים פלסטיניים וישראלים בלבד, אלא בפגישה בפורום בינלאומי תחת חסותו של "הפורום הכלכלי העולמי". בהודעה נמסר גם כי מטרת הנוכחים להעביר מסר בעד שבירת הקיפאון בתהליך השלום. הנוכחים, כך נמסר, מבקשים להתריע מהסכנה שבהיקלעותו של התהליך המדיני למבוי סתום.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ