ארבעה לוחמי מג"ב נפצעו קל מפגיעת מכונית פלסטינית סמוך לחברון

לטענת הנהג, הוא התבלבל ולחץ על דוושת הגז במקום על הבלמים. עם זאת, מחקירה ראשונית התברר כי הרכב גנוב. נבדק חשד כי הנהג ניסה להימלט

חיים לוינסון
חיים לוינסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חיים לוינסון
חיים לוינסון

ארבעה לוחמים ממשמר הגבול (מג"ב) נפצעו קל אתמול (שבת) בשעות הערב מפגיעת כלי רכב בו נהג פלסטיני, סמוך לכפר בית אומר הקרוב לחברון. לטענת הנהג, הוא התבלבל ולחץ על דוושת הגז במקום על הבלמים. עם זאת, מחקירה ראשונית של המשטרה התברר כי כלי הרכב גנוב, ונבדקת האפשרות כי הנהג נלחץ מהכוח והחליט לברוח גם במחיר דריסת הלוחמים. כמו כן, נבדקת האפשרות שהרקע לאירוע לאומני.

הלוחמים הוצבו ליד תחנת הדלק של הכפר על כביש 60, הציר המרכזי המוביל לחברון, עד שיצא הפלסטיני במכוניתו מהתחנה והתנגש בהם. שניים מהם טופלו במקום ושניים נוספים פונו לקבלת טיפול רפואי בירושלים, כדי לשלול אפשרות לשברים בגופם.

באוקטובר 2012 ארבעה חיילים נפצעו קל-בינוני מפגיעת מונית פלסטינית בכלי רכב צבאי, סמוך להתנחלות נווה דניאל שבגוש עציון. במשטרה העריכו אז כי היתה זו תאונת פגע וברח. עד ראייה סיפר שכלי הרכב הצה"לי עמד בשולי הכביש. המונית הפלסטינית מסוג טרנזיט הגיעה מכיוון ירושלים וברגע שחלפה ליד המכונית, הנהג פנה במהירות ופגע בעוצמה בדופן השמאלית הקדמית של כי הרכב הצבאי. "זה מה שגרם לנו לחשוב שזה נעשה בכוונה", אמר העד.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ