אמו של אייל יפרח: "בזכות התפילות אנחנו חזקים"

השרים פירון ובנט ביקרו בישיבה ובבתי משפחות החטופים. בנט: "אם ילדים לא יוכלו לשחק בשקט בחברון, הם לא יוכלו לשחק בשקט ברמת אביב"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

חמישה ימים לאחר שנחטפו שלושת הצעירים בגוש עציון, אזרחים ואנשי ציבור רבים ממשיכים לבקר את משפחותיהם ולהתפלל למען שחרורם של החטופים.

הוריו של הנער אייל יפרח, איריס ואורי, פנו אתמול (שני) לעיתונאים שהתקבצו מחוץ לביתם וקראו לישראלים: "תמשיכו להתפלל, תמשיכו לקרוע שערי שמיים. זה מה שנותן לנו את הכוח. בזכות התפילות שלכם - עם ישראל שלנו - אנחנו נשארים חזקים".

איריס יפרח פנתה בדבריה לבנה החטוף ואמרה "איילי שלנו, אנחנו אוהבים אותך. עם ישראל מתפלל עליך, תסתכל איזה יופי של עם. תחבק חזק חזק את גיל-עד, את נפתלי. אתה כזה איילי, אתה חזק, בשבילם ובשביל כולנו. הלב שלנו קרוע, הלב שלנו שבור ועם זאת - הלב מאמין. מאמין שאתם תחזרו הביתה בשלום, בריאים ושלמים. אנחנו רוצים כבר לחבק אותך בשתי ידינו. לחבק אותך חזק חזק. תחזרו הביתה בשלום. תודה רבה לכל עם ישראל, אוהבים אתכם מאוד".

תפילה למען שחרור החטופים בעיר אלעד, אתמול

הנשיא הנבחר, ראובן (רובי) ריבלין, ביקר אתמול בישיבת "מקור חיים" בה למדו שניים מהחטופים. "לא כך דמיינתי את ביקורי הראשון בגוש עציון עם בחירתי. היום, אני בא לכאן לחבק ולהתפלל יחד אתכם על הבנים שלנו, החברים שלכם, הלב של כולנו נשבה יחד עם אייל, גיל־עד ונפתלי ובאומץ הלב והגבורה של המשפחות", אמר.

שר החינוך, שי פירון, ביקר אתמול את משפחות החטופים. בצאתו מאחד הביקורים אמר פירון כי "המפגש עם בני משפחות הנערים החטופים ועם הוריהם, מלמד אותנו פרק נוסף באמונה ובאצילות נפש. אלה ימים בהם כל אחד מאתנו, מעל כל המחלוקות, מרגיש חלק מהעם. חלק ממשפחה אחת גדולה שמחכה לבניה שישובו. עד אז, נמשיך ללוות את התלמידים והמשפחות ולסייע בכל הניתן".

שר הכלכלה, נפתלי בנט, ביקר אתמול גם הוא בישיבת "מקור חיים" שבכפר עציון, ושוחח עם בני כיתתם של שני הנערים החטופים. "לפעמים אני רואה בתקשורת ניסיון להכהות את מוחנו, שמנסים להאשים את המשטרה ולהאשים את הטרמפים", אמר בנט. "מה, הטרמפים חטפו את הילדים? באשמת הטרמפים חטפו את חטופי אנטבה, את גולדווסר ורגב ואת גלעד שליט? באשמת הטרמפים רצחו פה מעל 1,000 ישראלים באינתיפאדה השנייה? יש לנו אויב שרוצה שלא נוכל להתהלך בגוש עציון והוא רוצה גם שברמת אביב לא נוכל להתהלך. מי שלא מבין שאם לא ילכו בשקט בצומת הגוש ואם ילדים לא יוכלו לשחק בשקט בחברון, בעפרה ובבית אל, הם גם לא יוכלו לשחק בשקט ברמת אביב, רעננה וראשל"צ, לא מבין כלום".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ