ההרוג בפיגוע: קצין משמר הגבול, רב־פקד ג'דעאן אסעד

אסעד, בן 38, הותיר אחריו אשה בהריון וילד בן 3. הלווייתו תתקיים היום בשעה 13:00 בחלקה הצבאית בבית ג'אן

נעה שפיגל
נעה שפיגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נעה שפיגל
נעה שפיגל

רפ"ק ג'דעאן אסעד, בן 38, שנהרג בפיגוע הדריסה אתמול (רביעי) בירושלים הותיר אחריו את אשתו דרין, שנמצאת בחודש החמישי להיריונה, ואת בנו אמיר בן השלוש. אסעד שירת כקצין ביחידה קרבית בצה"ל והתגייס למג"ב ב-2002, עת השתחרר מהצבא.

על הכפר בית ג'אן, שם מתגוררים גם הוריו ובני משפחתו של אסעד, ירד אבל כבד עם הישמע הבשורה על מותו ואלפי מנחמים מהכפר ומחוצה לו הגיעו לבית העם ביישוב כדי לנחם את המשפחה. אסעד יצא בבוקר הפיגוע מהכפר בחזרה לעבודה בירושלים לאחר שהיה בחופשה מספר ימים בעקבות טרגדיה במשפחה.

ההרוג: ג'דעאן אסעדצילום: באדיבות המשפחה

זיד אסעד, קרוב משפחתו של ג'דעאן, סיפר שהיה שקט ואהוב על כולם: "כבן אדם הוא היה מלח הארץ, אציל נפש, נעים הליכות, אחד שדאג ועשה רבות לטובת ההורים שלו והיה להם למשענת. הוא היה בעל נפלא ואבא שפשוט נתן את נשמתו למשפחה. בחמולה תמיד מצאו אותו בעת צרה. זה יגון עצום וזו יד הגורל".

"ברוך השם אנחנו חדורי אמונה, גם לפי הדת שלנו, והחיים צריכים להימשך", אומר זיד. "אנחנו מקווים שזה יהיה ההרוג האחרון בכל הפיגועים ובכל מלחמות ישראל. כולנו חיים באזור המיוחד הזה ורק מקווים שיהיה שלום". הלווייתו תתקיים היום בשעה 13:00 בחלקה הצבאית בבית ג'אן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ