נתניהו על כך שבנו כינה את המפגינים "חייזרים": יש בהפגנות נגדי תופעות הזויות

נתניהו אמר שבהפגנות יש הסתה לרצח נגדו ונגד משפחתו, ושאחד האיומים כלפיו הוא זריקת בקבוקי תבערה לעבר משרד ראש הממשלה

נעה לנדאו
נעה לנדאו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בנימין ויאיר נתניהו, בחודש ינואר
נעה לנדאו
נעה לנדאו

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היום (שלישי) לדבריו של בנו יאיר, שכינה את המפגינים מול מעון רה"מ "חייזרים". נתניהו אמר כי ההפגנות הן פוליטיות "שיש בהן גם תופעות הזויות, שלזה התכוון הבן שלי".

נתניהו הוסיף כי ההפגנות "מתודלקות על ידי ארגוני שמאל לצערי בגיבוי גדול של התקשורת", וכי יש בהן הסתה לרצח נגדו ונגד משפחתו. עוד אמר נתניהו כי אחד האיומים כלפיו הוא זריקת בקבוקי תבערה לעבר משרד ראש הממשלה: "יש קריאות מפורשות יום אחרי יום, מפורשות ומרומזות, שאומרים שהדרך לגמור את מה שלא הצלחנו בקלפי זה בצורה אלימה - אם על ידי זריקת בקבוקי תבערה על משרד רה"מ או 'אתה תהיה בלי אבטחה ואנחנו נטפל בך'".

יאיר נתניהו אמר אתמול בריאיון לתחנת הרדיו גלי ישראל כי אביו "רואה את המראות שכולנו רואים על החייזרים האלה, זה מצחיק אותו, זה כמו בידור". לדבריו, "אני מראה לו לפעמים כמה קטעים נבחרים, משתדל לא גסים מדי מהדברים בהפגנות - כי בכל זאת לא נעים". הוא הוסיף כי "זה מבדר אותו, זה אפילו נותן לו קצת כוח".

פרק 137

הכירו את החייזרים: בילינו לילה עם המפגינים בבלפור

0:00
-- : --
להרשמה לפודקאסט

נתניהו סייר הבוקר במפקדה המשימתית לקטיעת שרשרת ההדבקה בבסיס פיקוד העורף, וקיים הערכת מצב עם שר הביטחון בני גנץ ובכירים נוספים. "אנחנו מנסים לייצר דבר שלדעתי לא קיים בעולם - יכולת קטיעה ברמה גבוהה מאוד, בהיקפים גדולים מאוד", אמר. "רמת התחלואה היא גבוהה, אנחנו חייבים להוריד אותה, ואנחנו נוריד אותה במאמצים משותפים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ