150 מפגינים נגד נתניהו מחו לפנות בוקר מול מעון ראש הממשלה; תשעה נעצרו

המפגינים מחו על דחיית הדיון במשפטו של נתניהו, שהיה אמור להתקיים היום. שוטרים הודיעו כי ההפגנה אינה חוקית, וחסמו את הגישה לרחוב עזה הסמוך

ניר חסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ההפגנה בירושלים, הבוקר
ניר חסון

כ-150 מפגינים נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו מחו לפנות בוקר (רביעי) מול מעון ראש הממשלה בירושלים. המפגינים הפגינו על דחיית משפטו של נתניהו, שהיה אמור להתקיים הבוקר. המשטרה הודיעה למפגינים כי ההפגנה לא חוקית, ועצרה או עיכבה תשעה מהם.

ההפגנה בירושלים, הבוקרצילום: אוהד צויגנברג
מעצר מפגין בהפגנה בירושלים, הבוקרצילום: אוהד צויגנברג

המפגינים ניסו לשמור על ההפגנה בסוד, אך במקום המתין להם כוח משטרה גדול שחסם את הגישה לרחוב עזה הסמוך. ‏השוטרים כרזו אל המפגינים: "אתם כרגע מקיימים הפגנה לא חוקית. אם לא תתפנו נפנה אתכם בכוח". חלק מהמפגינים קראו בתשובה: "אין כזה דבר הפגנה לא חוקית, תעצרו את כולנו", והתיישבו על הכביש.

מתנועת "קריים מיניסטר" שארגנה את ההפגנה נמסר: "הגענו הבוקר כדי להזכיר לנאשם שלא ניתן לו להמשיך להרוס את המדינה ולחמוק ממשפט. אם הוא לא מגיע לבית המשפט לשמוע את האישומים נגדו, האישומים יגיעו אליו. ביבי, ההסתה והשקרים שלך ושל חייליך לארגון הפשע לא ירתיעו אותנו. אנחנו נחושים לנקות את המדינה מהשחיתות ומהניהול הכושל שלך ונמשיך להפגין נגדך כחוק, הכי קרוב בכל זמן ובכל מצב. נבוא אליך מכל כיוון ונסגור עליך עד שתלך".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ