רצינו לדעת מי מרוויח יותר: אייל גולן או אביב גפן? זה מה שענו לנו ב"קשת"

במסגרת תחקיר לכתבת סיכום 25 שנות הקריירה של אביב גפן, פנינו לערוץ 12 כדי לברר האם נכונות השמועות שגפן וגולן מקבלים שכר שונה בריאליטי המשותף החדש שלהם. אלא שבמקום תשובה, קיבלנו מקשת מכתב התראה בהול. הכתבה תתפרסם מחר באתר "הארץ" ובסוף השבוע במוסף "גלריה שישי"

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אביב גפן, אייל גולן
הארץ

לכבוד
מר אלוף בן, עורך
גב' ליסה פרץ, עורכת גלריה
מר ניב הדס, סגן עורך
עיתון "הארץ"

שלום רב,

הנדון: התראה לפני נקיטה בהליכים משפטיים

הנני מתכבד לפנות אליכם בשם מרשתי, שידורי קשת בע"מ (להלן: "קשת"), בעניין מידע כוזב העומד להתפרסם במסגרת כתבה על אביב גפן בעיתון גלריה ואשר הועבר לקשת ביום 29.5.2018 למתן תגובה לפני פרסומם בעיתון ו/או באתר האינטרנט, כדלקמן:

1. ביום 29.5.2018 בשעה 12:30, העביר מר הדס לקשת הודעה על כך שבכוונתו לפרסם במסגרת כתבה העוסקת באביב גפן, כי בתכנית העתידה להיות משודרת על ידי קשת בערוץ 12, שכרו של אייל גולן גבוה משכרו של אביב גפן. מידע זה אינו נכון.

2. קיים גרעין מצומצם של גורמים בכירים מאוד בקשת, אשר יודע את שכרם של אביב גפן ואייל גולן, ואשר מחויב הסכמית לסודיות. כך שאף אם המידע נמסר למר הדס על ידי מאן דהוא, הרי שהסתמכות על מקור כזה אינה בבחינת עיתונות אחראית.

3. פרסום כאמור, אשר יציין במפורש או במרומז כי שכרו של אחד מהאמנים בתכנית גבוה משכרו של האחר, הינו פרסום כוזב ושקרי, אשר יגרום לנזקים כספיים כבדים.

4. פרסום המידע השקרי לאחר קבלת מכתבי זה יהיה בו אף משום חוסר תום לב חמור מצדכם, על כל הנובע מכך.

5. אשר על כן, הנכם נדרשים להודיע לקשת ולח"מ, כי אין בכוונתכם לפרסם את כי מי מהאמנים, אביב או אייל, משתכר יותר מהאחר, כפי שהודעתם לקשת היום. היה ולא תעשו זאת לאלתר, תראה עצמה מרשתי חופשיה לנקוט בכל הליך משפטי נגדכם למניעת הפרסום ו/או לקבלת סעדים אחרים נגדו, לרבות סעדים זמניים במעמד צד אחד וסעדים כספיים.

6. אין באמור במכתבי זה ובשאינו אמור בו, כדי למעט או למצות את טענותיה ו/או זכויותיה של מרשתי.

בכבוד רב,
מוטי ארד, עו"ד
רון גזית, רוטנברג ושות'

*** הכתבה לציון 25 שנה ל"זה רק אור הירח" של אביב גפן תתפרסם מחר באתר "הארץ" ובסוף השבוע במוסף "גלריה שישי" ***

אביב גפן. המכתבצילום: אלון רון

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ