לא נגענו |

מוכנים לחתונה בצבע אדום?

לא רק המילואימנקים מוזעקים, גם מחלקות הדוברות ומשרדי היח"צ ממהרים להתגייס למען הציבור והסיכוי לאזכור בתקשורת. לקט קצר

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
"הארץ"

נושא: הודעה לתקשורת: הקו החם - חתונה בצבע אדום

מאת: Eliran Malki

חתונה בצבע אדום

עקב המצב הביטחוני, איגוד תקליטני ישראל פתח את הקו חם המסייע לזוגות הצפויים להינשא בימים הקרובים ומוצעים עצמם חסרי אונים לנוכח האירועים הביטחוניים.

בעוד ההפגזות על ישראל ממשיכות, אלפי זוגות מוצאים עצמם בימים האחרונים בתחושת חוסר וודאות. הזוגות האמורים להינשא ומאות אלפי האורחים הצפויים לפקוד את האירוע אינם יודעים מה האפשרויות העומדות בפניהם בזמנים קשים אלו. לפי שעה, העימות הביטחוני החדש אינו צפוי להסתיים בימים הקרובים ועל כן כל האירועים הקרובים נמצאים בסכנת ביטול, הן מצד האורחים והן מצד הזוגות. איגוד תקליטני ישראל החליט להתגייס לעזרת העורף ופתח את הקו החם שמספרו 1800-654-444. בקו החם יקבלו הזוגות מענה על כל השאלות שיש להם בנושא: איך מבטלים את החתונה, איך אפשר לדחות את התאריך, האם אפשר להעביר את האירוע לאזור צפוני יותר וכו'. כמו כן, האיגוד ילווה את הזוגות עקב בצד אגודל עד פתרון כלל הבעיות והגשמת האירוע המושלם לו הם ייחלו. אביב דורון, דובר איגוד תקליטני ישראל מסר "איגוד תקליטני ישראל עוקב בדאגה אחר המצב הביטחוני ונערך למצב המתפתח בדרום אשר כתוצאה ממנו מתרחשים ביטולים ודחיות של אירועים משפחתיים כגון חתונות, בר/בת מצוות וכו'. האיגוד מציע את תמיכתו ועזרתו במציאת אתרים חלופיים לקיום האירועים ופתרונות נוספים שיותאמו באופן אישי לכל זוג. האיגוד מחבק את תושבי הדרום ומתגייס למען העורף ומאחל לסיום המצב הנוכחי וחזרה לשגרה של אירועים ושמחה.

הקו החם יעמוד לרשות הזוכות לאורך כל תקופת הלחימה ללא עלות כספית מתוך סולידריות ותמיכה בזוגות חסרי האונים.

נושא: מרן רהב- רשת מלונות דן מזדהה עם תושבי שדרות ועוטף עזה

מאת: Ran Rahav

נושא: צוק איתן- ישראכרט למען בתי העסק בישראל: מקפיאה תשלומי הקרן בהלוואות לשלושה חודשים

מאת: Ruthi Romshtein

מבצע "צוק איתן": ישראכרט למען העסקים בישראל: קבוצת ישראכרט מציעה לכל בתי העסק ברחבי ישראל, שלקחו הלוואות דרכה, 3 חודשים גרייס ולא תיגבה את תשלום הקרן . יהיה ניתן לנצל את ההטבה עד סוף אוגוסט. בית עסק אשר מעונין בקבלת ההטבה מוזמן לפנות למוקד בתי העסק במספר:

1800840840 08:30-19:00

או במיל vipasakim@isracard.com

נושא: ביטול ארוע זומבה בהרצליה

מאת: Dover-Irit Weinberg

נושא: הודעה לעיתונות - איך להתנהל מול הבנקים בזמן מבצע "צוק איתן"?

מאת: רובינס-שטינמץ יח"צ - שי אבשלום זבדי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ