איטליה: התביעה טוענת שברלוסקוני שיכן זונות בנכסיו תמורת מין

לדברי התביעה, ברלוסקוני קיים יחסי מין עם פרוצות צעירות רבות, ושילם להן במגורים חינם בדירות שלו ובכסף מזומן

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

רומא (אי-פי). ראש ממשלת איטליה סילוויו ברלוסקוני קיים יחסי מין עם פרוצות רבות, כך טענה אתמול התביעה במילנו, במסמכים שהגישה לבית הנבחרים כדי לקבל רשות לערוך חיפושים בחלק מנכסיו במתחם מגורים ליד מילנו. לדברי התביעה, ברלוסקוני קיים יחסי מין עם פרוצות צעירות רבות, ושילם להן במגורים חינם בדירות שלו ובכסף מזומן.

התביעה חוקרת אם ברלוסקוני בן ה-74 שילם בעבור קיום יחסי מין עם נערה מרוקאית בת 17 שהשתתפה במסיבות שנערכו בשנה שעברה באחת הווילות שלו. זנות אינה נחשבת באיטליה לעבירה על החוק, אך ניצול קטינים או עידוד קטינים לזנות הם פשע. ברלוסקוני מכחיש שנהג בצורה לא נאותה.

כרימה אל-מחרוג'. תצלום: רויטרס

התביעה רוצה שהמשטרה תערוך חיפושים במתחם דירות בסגראטה, ליד מילנו, שבו מצויים לדבריה משרדים שבהם תוכל למצוא מסמכים, שיוכיחו כי הנשים הצעירות קיבלו כספים ומגורים חינם בתמורה לקיום יחסים עם ברלוסקוני.

הצעירה, כרימה אל-מחרוג', שידועה בשם הבמה "רובי", היא כעת בת 18. לדבריה היתה חלק מקבוצת צעירות שהוזמנו למסיבות בווילה ארקורה של ברלוסקוני הסמוכה למילנו. באחד מהמסמכים שהוגשו לפרלמנט ישנו תמליל של הבחורה המספרת כי דרשה מברלוסקוני חמישה מיליון אירו כדי להיעלם.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ