תאומות בנות 6 נעדרות באירופה לאחר שאביהן התאבד

מתיאס קספר שפ אסף את הילדות מבית אמן בלוזאן אך במקום להחזירן אליה, יצא עמן למסע במכונית. גופתו נמצאה ביום חמישי, ולא ידוע מה עלה בגורל הבנות

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

המשטרה באיטליה, שווייץ וצרפת הוסיפה לחפש היום (ראשון) אחר תאומות בנות 6, שנעלמו לאחר שאביהן נמצא מת ליד תחנת רכבת בעיר בארי באיטליה. ככל הנראה, הוא שם קץ לחייו.

גופתו של מתיאס קספר שפ, בן 43, יליד קנדה המתגורר בשווייץ, התגלתה ביום חמישי בערב. להערכת הרשויות, הוא השליך עצמו תחת גלגלי הרכבת. המשטרה בשלוש מדינות מחפשת כעת אחר שתי בנותיו, אלסיה וליוויה, המתגוררות עם אמן בעיר לוזאן בשווייץ.

המשטרה הפיצה את תיאורן של הבנות: שתיהן מרכיבות משקפיים ולבשו מכנסי ג'ינס כחולים. אלסיה לבשה חולצה מפוספסת וג'קט לבן, וליביה חולצה ירוקה ומעיל סקי סגול.

על פי הדיווחים בכלי התקשורת באיטליה, שפ אסף את הבנות מבית אמן ב-28 בינואר, כדי שישהו עמו בסוף השבוע. המשטרה בשווייץ מסרה כי שפ לא החזיר את הבנות לאמן אלא לקח אותן עמו כאשר יצא מביתו בסן-סולפיס, פרוור של לוזאן, ב-30 בינואר.

באותו היום הרשויות בשווייץ התריעו בפני כל כוחות השיטור באירופה כי הבנות נעדרות. בחקירה ראשונית שערכה המשטרה השווייצית התברר כי מתיאס שפ חלף במכוניתו, יחד עם הילדות, באנסי שבצרפת ביום שני ובמרסיי ביום שלישי. לאחר מכן הוא נראה באיטליה, כך מסר אלפרדו פברוצי'ני מהמשטרה האיטלקית. לדבריו, יש פער של כמה ימים בתנועותיו. המשטרה מנסה כעת להתחקות אחר מעשיו בימים שלפני מותו באמצעות מעקב אחר משיכות כספים, צילומים של מצלמות אבטחה, עדויות ורישומי שיחות טלפון.

בין היתר, נבדקת האפשרות ששפ העביר את בנותיו באמצעות מעבורת ממרסיי לאי קורסיקה. שפ שלח לאמן של הבנות גלויה ממרסיי, שבה כתב שהוא אינו יכול לחיות בלעדיהן. לדבריו פברוצ'יני, צוואתו נמצאה בביתו בסן סולפיס. ביישוב התאספו בסוף השבוע כמה עשרות בני אדם שביקשו להביע את דאגתם לגורל הבנות.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ