אשת יו"ר הפרלמנט הבריטי הצטלמה בעירום חלקי

הארץ
דנה הרמן
כתבת "" באירופה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ
דנה הרמן
כתבת "" באירופה

פאריס. סאלי ברקאו, אשתו של ג'ון ברקאו, יו"ר בית הנבחרים הבריטי, עוררה בסוף השבוע מהומה רבתי בלונדון. זאת לאחר שהצטלמה עירומה למחצה בגיליון מיוחד של עיתון איבנינג סטנדרד שבו תיארה פרטים חושפניים מחייה.

"הנוף מבית היו"ר סקסי במידה שלא תיאמן, בעיקר בלילה, כשהירח זורח והאזור מואר במנורות הגז העתיקות", תיארה ברקאו, בת 41 ואם לשלושה ילדים. "כשג'ון חיזר אחריי, נהגנו לטייל על הגדה הדרומית של נהר התמזה ולהביט בבתי הפרלמנט. לא תיארתי לעצמי עד כמה יהיה סקסי לגור מתחת לביג בן עם הפעמונים המצלצלים שלו", אמרה.

אבל לא רק הבית והנוף הנשקף ממנו נותנים השראה לבני הזוג. לדברי ברקאו, עקב תפקידו של בעלה, הוא נתפש בעיני אנשים מסוימים סקסי יותר וכתוצאה מכך, גם היא נראית יותר סקסית. "מאז התמנה ג'ון ליו"ר, מספר הנשים שמתחילות אתו עלה בצורה דרסטית. אני לא מקנאה, כי גם אתי מתחילים גברים רבים יותר", אמרה.

לאחר שהצטלמה עטופה בסדין בגיליון מיוחד שהופיע לקראת יום האהבה ועסק במיניות, נמתחה על ברקאו ביקורת רבה. שלשום כבר התראיינה ברדיו של הבי-בי-סי והודתה שהיא נראית "אידיוטית לגמרי" בתמונה. ואולם, בטוויטר כתבה מסרים שונים לגמרי. "זו תמונה נהדרת", צייצה. בעלה הגן על זכות אשתו לעשות כרצונה. "אשתי איננה שפחתי", אמר לעיתונאים בבית הנבחרים.

על הנקודה הזו מסכימים אפילו מבקריו, אבל לא יותר מכך. "אני מסכים שאשתו איננה סרח עודף", אמר אחד המבקרים. "אבל בתפקיד היו"ר כרוך כבוד אדיר והיא הופכת אותו לפארסה. אני לא שותף לשיחותיהם הפרטיות, אבל אני מניח שהוא היה צריך לומר לה: בשם אלוהים, תפעילי קצת שכל ישר ורסני קצת את עצמך".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ