חשש בשווייץ: התאומות החטופות נרצחו

משטרת שווייץ דיווחה היום כי האב שחטף את התאומות השווייציות והתאבד, השאיר אחריו מכתב ובו כתב כי רצח את הבנות

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

האב שחטף את בנותיו התאומות והתאבד השאיר אחריו מכתב ובו כתב כי רצח את הבנות, כך דיווחה היום (שישי) משטרת שווייץ. בהודעת המשטרה נכתב כי מתיאס קספר שפ כתב את המכתב לאמן של התאומות ב-3 בפברואר, היום בו השליך עצמו מתחת לפסי רכבת באיטליה.

מתיאס קספר שפ, יליד קנדה בן 43 המתגורר בשווייץ, נמלט עם הבנות אלסיה וליוויה ב-30 לינואר והתאבד בתחנת רכבת באיטליה. מאז נערכו חיפושים נרחבים אחר הבנות בשווייץ, איטליה וצרפת. היום נודע כי משטרת שווייץ הודיעה ששפ כתב במכתב כי רצח את בנותיו. שפ כתב כי אלסיה וליוויה בנות ה-6 מתות וכי בכוונתו לשים כעת קץ לחייו

המשטרה בשווייץ, צרפת ואיטליה מחפשת זה ימים אחר הבנות, או אחרי גופותיהן. החיפושים מתמקדים בקורסיקה, לאחר ששלשום התקבל מידע כי התאומות ואביהן נראו על מעבורת שיצאה לאי הצרפתי.

אמן של התאומות השוויציות בנות ה-6 שנעלמו לאחר שאביהן חטף אותן והתאבד, הופיעה אתמול בטלווזיה וקראה לציבור לסייע במאמצי החיפוש אחרי בנותיה ולמסור למשטרה כל קצה חוט שיש בידיהם.

"מאוד חשוב שנקבל כל סוג של סימן, גם אם מישהו לא בטוח במאה אחוז", אמרה אירינה לוסידי בת ה-43, מתאפקת שלא לבכות, "אנחנו מקווים שהוא (מתיאס קספר שפ) לקח אותן לקורסיקה על מנת להעביר אותן למישהו. אנחנו נאחזים בתקווה הזאת ולא נרים ידיים". לדבריה, העובדה ששלושתם נראו על מעבורת בדרך לאי הצרפתי מעניקה להם תקווה כי "הבנות נמצאות היכן שהוא, תחת השגחה של מישהו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ