סוכנויות הידיעות

ז'נווה (אי-פי). התקווה למצוא את התאומות השווייציות בנות השש שנעדרות קרוב לשבועיים הולכת ופוחתת, אולם חקירת הפרשה טרם הסתיימה. שלשום באו לקורסיקה קציני משטרה נוספים במטרה לסייע לעמיתיהם הצרפתים בחיפוש.

בסוף השבוע פרסמה המשטרה מכתב שהותיר אבי התאומות שחטף את בנותיו. במכתב שלפי הודעת המשטרה נכתב ב-3 בפברואר, היום שבו השליך את עצמו מתחת לפסי רכבת באיטליה, כתב האב, מתיאס שפ, כי רצח את הבנות. שפ, 43, לקח עמו את בנותיו לקורסיקה ואולם עזב את האי הצרפתי לבדו. גופתו נמצאה כעבור כמה ימים באיטליה.

דובר המשטרה המקומית, ז'אן-כריסטוף סוטרל, אמר כי למרות תוכן המכתב, המשטרה תמשיך לחפש את התאומות אליסיה וליביה עד שיתברר בוודאות מה עלה בגורלן. במקביל דיווח הבי-בי-סי כי אמן של התאומות הצטרפה למאמצי החיפוש של המשטרה. אירינה לוצ'ידי הצטרפה לטיסה במסוק משטרתי כדי לסייע בחיפוש בנותיה באי קורסיקה.

אירינה לוצ'ידי ואחיה באו לקורסיקה אתמול, והצטרפו מיד לחיפושי שוטרים צרפתים ושווייצים. המשטרה מתמקדת באזור שבין פרופריאנו, בדרום מזרח האי, לבסטיה, בצפון מזרח, משם עזב שפ את קורסיקה, ככל הנראה לבדו, בטרם התאבד.

לוצ'ידי אמרה שלא איבדה תקווה למצוא את בנותיה. היא דיווחה על היעלמות הילדות ב-30 בינואר, לאחר שבעלה, ממנו נפרדה, לא החזיר אותן לביתם בסן סולפיס, בשווייץ.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ