איטליה: ממוסדות רווחה למסיבות אצל ראש הממשלה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

האשה שעלולה לגרום להדחתו של ראש ממשלת איטליה, סילוויו ברלוסקוני, היתה אלמונית עד לפני שנה. לפי הדיווחים, באוקטובר שעבר פגש ברלוסקוני את רובי, כארימה אל-מחרוג', דרך ניקול מינטי, דוגמנית שהפכה לשיננית ואחר כך - לאחר שניקתה את שיניו של ראש הממשלה - לחברה במפלגתו של ברלוסקוני. בעקבות ההיכרות, ברלוסקוני מואשם כעת בבעילת קטינה ובניצול לרעה של תפקידו.

מחרוג' מספרת כי ילדותה היתה קשה. היא היתה במוסדות רווחה מאז שברחה מביתה בגיל 12 או 14, תלוי בדיווחים, לאחר שנאנסה בידי קרובי משפחה. בראיון לערוץ טלוויזיה איטלקי בחודש שעבר סיפרה כי הגיעה עם משפחתה ממרוקו לאיטליה ב-2003. "כשהייתי בת תשע, שניים מדודי אנסו אותי", סיפרה. "האדם היחיד שהעזתי לגשת אליו היתה אמי, שאמרה 'תהיי בשקט, אם אביך יגלה שאת לא בתולה, הוא יהרוג אותך'".

לדבריה, בגיל 12 ברחה מהבית אחרי שאביה המוסלמי ניסה לפגוע בה, כי אמרה לו שהיא רוצה להפוך לקתולית. לפי דיווחים אחרים, היא נעצרה בגיל צעיר אחרי שגנבה ארנק, ומאז עברה בשורה של מוסדות לצעירות. מאוחר יותר היא הפכה לרקדנית בטן, סיפרה, אבל סירבה לעבוד בזנות. מינטי ראתה אותה במועדון לילה, והכירה אותה לראש הממשלה. מחרוג' היתה אז בת 17. ברלוסקוני בן 73. היא הכחישה שקיימה עמו יחסי מין.

סיפור היכרותם עלה לכותרות כשמחרוג' נעצרה במילנו באשמה שגנבה כסף מזומן. מפקד בתחנת המשטרה סיפר כי הצעירה שוחררה אחרי שהמשטרה קיבלה שיחת טלפון ממשרדו של ראש הממשלה, ונטען בה כי מחרוג' היא נכדתו של נשיא מצרים המודח, חוסני מובארק.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ