חשבון ההוצאות של סילוויו ברלוסקוני נחשף ולא צפוי להקל על מצבו באיטליה

עיתון איטלקי חשף פרטים הממחישים את אורח חייו הראוותני של רה"מ שהוציא בשנה שעברה 34 מיליון אירו מכיסו הפרטי - חלקם שולמו ל-14 צעירות

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

הצרות של ראש ממשלת איטליה סילוויו ברלוסקוני ממשיכות להצטבר, לאחר שהיום (רביעי) חשף העיתון קוריירה דל סרה את פירוט הוצאותיו של ראש הממשלה ההולל בשנת 2010. לפי הפרסום, ברלוסקוני הוציא מכיסו הפרטי ב-2010 לא פחות מ-34 מיליון אירו, ובהם יותר מחצי מיליון ששולמו לבחורות צעירות.

לפי פירוט הנתונים שנבחנו כחלק מחקירה לגבי היחסים שניהל לכאורה עם נערת ליווי צעירה, נחשף טפח מאורח חייו הבזבזני של איל התקשורת וההון והאיש החזק באיטליה בעשורים האחרונים. בין היתר, התברר כי ראש הממשלה השנוי במחלוקת הוציא ב-2010 לא פחות מ-120 אלף אירו על עניבות ו-65 אלף אירו על תכשיטים.

120 אלף אירו על עניבות, 562 אלף לבחורות צעירות. תצלום: אי-פי

ברלוסקוני, המחזיק בבתים רבים, הוציא גם 675 אלף אירו על טירה שהוא שוכר בצפון איטליה ו-90 אלף אירו על תשלומי גז וחשמל לאחוזתו באיים הקריביים. גם עסקים רבים יצאו נשכרים מידו הפתוחה של ראש הממשלה שהוציא 650 אלף אירו בחנויות עתיקות ובגלריות לאמנות.

עם זאת, הנתון המטריד יותר מבחינתו של ברלוסקוני ומבחינתם של אזרחי איטליה הוא כי 562 אלף אירו שולמו ל-14 נשים צעירות בשנה החולפת. כמו כן, העניק ראש הממשלה 40 אלף אירו כמתנת חתונה לאחת ממזכירותיו.

אמה של נעמי לטיסיה - הדוגמנית בת העשרה שקשריה עם ראש הממשלה הביאו לבקשת גירושין מצד אשתו - קיבלה 20 אלף אירו. לטיסיה הגנה בעבר על ברלוסקוני וסיפרה כי היא נהגה לקרוא לו "פפי".

עורך דינו של ברלוסקוני ניקולו ג'נדיני אמר כי פרסום פרטי החשבון הוא "הפרה בוטה של פרטיות" והכחיש כי קיבל בעצמו 441 אלף אירו מברלוסקוני תמורת ייצוגו המשפטי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ