חשד באיטליה: אזרחים ניסו לזייף את גילה של "רובי", הצעירה שהשתתפה במסיבותיו של ברלוסקוני

החקירה נפתחה בעקבות כתבת תחקיר בעיתון איטלקי, לפיה שני איטלקים ניסו לשחד פקידה במרוקו כדי שתזייף את גילה של כארימה אל מחרוג'

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

התביעה באיטליה פתחה בחקירת החשדות לפיהן אזרחים איטלקים ניסו לזייף את גילה של הצעירה העומדת במרכז שערוריית המין שבה מעורב סילוויו ברלוסקוני, ראש ממשלת איטליה. ברלוסקוני מואשם בשידול לזנות של קטינה בעקבות יחסיו עם הצעירה כארימה אל מחרוג', שהתפרסמה בכינוי "רובי".

רובי ואיש העסקים ריכארד לוגנר, שהזמין אותה לאוסטריה בשבוע שעבר. תצלום: אי-פי

החקירה נפתחה בעקבות כתבת תחקיר בעיתון האיטלקי איל פאטו קואוטידיאנו, לפיה שני איטלקים ניסו לשחד פקידה במרוקו כדי שתזייף את גילה של כארימה אל מחרוג'. השניים הגיעו בפברואר השנה ללשכת מרשם האוכלוסין בפקיק בן סלח, עיירת הולדתה של אל מחרוג' וניסו לשחד את מנהלת הלשכה, אולם זו סירבה להיענות לבקשתם ופנתה לעיתון האיטלקי כדי שיביא לפרסום הפרשה.

על פי כתבת התחקיר, השניים הציעו לאחראית על הלשכה "סכום כסף משמעותי" כדי שתחליף את תעודת הלידה של כארימה. תעודת הלידה הוצאה ידנית ביום הולדתה, 1 בנובמבר 1992. האזרחים ביקשו שהתעודה החדשה תישא את התאריך 1 בנובמבר 1990. אם כארימה נולדה ב-1990, היה נשמט הטיעון המרכזי בתביעה שהוגשה נגד ברלוסקוני, לפיו שידל אותה לזנות בהיותה עדיין קטינה, ב-2009.

ברלוסקוני צפוי לעמוד לדין בפרשה ב-6 באפריל. הוא מואשם לא רק בשידול לזנות של קטינה, אלא גם בניצול לרעה של שררה והפעלת לחצים על המשטרה כדי שתשחרר את הצעירה המרוקאית ממעצר בטענה שהיא "נכדתו של נשיא מצרים חוסני מובארק". ברלוסקוני, המסובך במשפטי שחיתות ושערוריות מין כבר שנים, אמור לחזור בימים אלה לדוכן הנאשמים גם בפרשיות אחרות לאחר שחוק חסינות שגונן עליו ממשפט נפסל באחרונה חלקית בידי בית המשפט העליון. ואולם עתה, הוא פועל במשנה מרץ לחולל רפורמה גורפת במערכת המשפט, שככל הנראה תספק לו חגורת ביטחון חדשה מפני העמדה לדין.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ