שלושה מעוזריו של ברלוסקוני מואשמים בשידול לזנות

על פי מסמך שהודלף לתקשורת, ברלוסקוני מואשם ששילם בעבור 13 פעמים שקיים יחסי מין עם הקטינה המכונה רובי

אי-פי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אי-פי

מילאנו. ראש ממשלת איטליה, סילוויו ברלוסקוני, שילם עבור 13 פעמים בהן קיים יחסי מין עם קטינה בווילה שלו ליד מילאנו, כך נטען במסמך שהגישה אתמול התביעה במילאנו ושהודלף לתקשורת. התובעים מבקשים להרשיע שלושה מעוזריו של ברלוסקוני על ששידלו לכאורה לזנות את הקטינה באותו זמן, כארימה אל מחרוג' (רובי). ראש הממשלה יעמוד באפריל למשפט נפרד בפרשה.

במסמך, שמתפרס על שבעה עמודים, נטען גם שמסיבות המין של ברלוסקוני החלו בארוחות ערב, המשיכו בריקודי חשפנות, והסתיימו בבחירתו באחת או בכמה מהמשתתפות לקיים עמו יחסי מין. לבד מרובי, המסמך שהוגש אתמול מציין את שמן של 32 נשים נוספות שעוזריו של ברלוסקוני שידלו לזנות ושהשתתפו במסיבות בווילה של ראש הממשלה.

התביעה סיימה באופן רשמי את החקירה והיא מבקשת להרשיע שלושה עוזרים, שסייעו לברלוסקוני לאתר נשים שיקיימו עמו יחסי מין ויידעו את הנשים על התשלום או על כל תגמול אחר שיקבלו על נכונותן לעשות כן. השופטים במילאנו צריכים להחליט כעת אם להרשיע את שלושת העוזרים או לפתוח במשפט חדש.

הנאשמים הם העוזרת ניקול מינטי, שסייעה לשיחרורה של רובי ממעצר בקיץ האחרון אחרי שגנבה לפי החשד כסף; העוזרים האחרים הם דריו ללה מורה ואמיליו פדה, שניהם מנאמניו של ברלוסקוני. לפי המסמך, מינטי היתה אחראית לשלם לנשים, ואילו מורה ופדה נהגו לאתר נשים צעירות ולשדל אותן לזנות בביתו של ברלוסקוני.

ברלוסקוני עצמו ישפט ב-6 באפריל, באשמה שקיים יחסי מין בתשלום עם קטינה ובאשמה שניצל את מעמדו כדי לחפות על הפרשה. האשמתו של ברלוסקוני בניצול לרעה של מעמדו מבוססת על שיחת טלפון שנעשתה מטעמו לתחנת המשטרה, שנועדה להביא לשיחרורה של רובי.

ראש הממשלה מכחיש את כל ההאשמות נגדו, ועורכי דינו הגישו תלונה לתובע של רומא בטענה כי הם חוששים ממלכודת פוליטית שטמנו לו. רובי הכחישה גם היא את הטענות שקיימה לכאורה יחסי מין עם ברלוסקוני בעת שהיתה קטינה, והצהירה כי מעולם לא עבדה בזנות.

התובעים מאשימים כי שלושת עוזריו של ברלוסקוני פעלו יחד כרשת פלילית, כדי לפתות את רובי לזנות. במסמך נכתב כי רובי קיימה מעשים מיניים עם ברלוסקוני עבור תשלום במזומנים ובמתנות. המעשים בוצעו במגורי ראש הממשלה ליד מילאנו, ב-13 מקרים שונים מ-14 בפברואר עד השניים במאי 2010. רובי, בת 18 כיום, היתה אז בת 17.

לפי המסמך, לאירועים בביתו של ברלוסקוני היו שלושה שלבים: אחרי ארוחת הערב באו מופעי החשפנות שנקראו "בונגה בונגה". בשלב הזה לבשו הנשים מסכות או שביצעו מופע חשפנות בו נגעו זו בזו. בשלב הבא, ברלוסקוני בחר צעירה אחת או יותר, איתן בילה את הלילה ביחסים אינטימיים. המשתתפות באירועים קיבלו סכומי כסף או תגמולים אחרים.

תשלום עבור מין אינו נחשב לעבירה באיטליה, בתנאי שהזונה אינה מתחת לגיל 18. ב-2006 הועלה גיל הצעירות הרשאיות לעסוק בזנות מ-16 ל-18, הודות לקמפיין נגד זנות קטינות שאורגן בידי ממשלתו של ברלוסקוני.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ