חוסני מובארק: נפגעתי מהקמפיין השקרי נגדי

בתגובה ראשונה מאז שנטש את תפקידו לפני כחודשיים דחה נשיא מצרים לשעבר את ההאשמות לפיהן גזל כספי מדינה. "אגן על המוניטין שלי", אמר

הארץ
שירות ""
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ
שירות ""

נשיא מצרים לשעבר חוסני מובארק הכחיש היום (ראשון) את הטענות לפיהן הוא השתמש בסמכותו כדי לצבור רכוש וכסף. בהודעה מוקלטת ששודרה ברשת אל-ערביה אמר מובארק כי ההאשמות נגדו ונגד משפחתו הן שקריות וכי יש לו את הזכות להגן על המוניטין שלו.

בתגובה ראשונה מאז שעזב את משרתו לפני כחודשיים, אמר הנשיא לשעבר כי מידע שנשלח לתובע הכללי במצרים יוכיח כי אין בבעלותו נכסים מחוץ למצרים, כפי שנטען. "אני מחזיק בזכות החוקית להגן על המוניטין שלי כמו גם על זו של משפחתי במצרים ומחוצה לה", אמר מובארק.

"אני ומשפחתי נפגענו מההתמודדות עם קמפיין המרמה ועם ההאשמות חסרות השחר שנועדו לפגוע במוניטין, ביושר ובעבר הפוליטי והצבאי שלי", אמר הנשיא לשעבר שטען עוד כי יש לו חשבון בנק אחד בלבד במצרים, וכי הוא חשף את פרטיו בעבר.

מנהיגי המחנה הרפורמי שהובילו את ההפגנות הפרו-דמוקרטיות במצרים דרשו צעדים נוקשים יותר נגד מובארק, כדי לקבל בחזרה את הכספים והנכסים שלטענתם גזל הנשיא לשעבר מהמדינה. מובארק ומשפחתו מתגוררים בשארם א-שייח' מאז שנטש את תפקידו.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ