הנסיך שרצה להיות שוטר והצעירה שהמתינה בסבלנות

קייט מידלטון אולי מתחתנת עם נסיך, אך נראה שהיא זו שהגשימה לו חלום: חיים פשוטים בכפר

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

מי שעתיד להיות מלך בריטניה גדל תחת עינה הבוחנת של התקשורת העוסקת באובססיביות בכל מה שקשור למשפחת המלוכה. ובכל זאת, בדרך כלשהי הצליח הנסיך ויליאם לשמור על מידה של פרטיות בחייו. "הוא נאבק בכללי הטקס בכל האמצעים", אומר טום ברדלי, כתב לענייני משפחת המלוכה. "הוא לא אוהב תארים, וגם לא מייחס חשיבות לפאר והוא מעדיף שרוב הדברים בחייו יהיו פשוטים ובפרופיל נמוך".

מספרים שבגיל שבע "בן המלוכה המסויג", כפי שמתארים אותו לעתים, אמר לאמו שהוא רוצה להיות שוטר כשיהיה גדול, כדי שיוכל להגן עליה. אחיו הצעיר הנסיך הארי, נאלץ להסביר לו: "הו, לא תוכל להיות שוטר. אתה צריך להיות מלך".

בשנים האחרונות, אחרי שלוש שנות שירות צבאי, הוכשר ויליאם כטייס מסוק ביחידת חיפוש והצלה, ועבר ביחד עם קייט להתגורר בבית חווה מבודד באי אנגלסי. שם לפי דיווחים העדיפו בני הזוג להסתדר ללא צוות עוזרים, כשהם מבשלים לעצמם בבית וקונים מצרכים בחנות המקומית.

את סיפורה של קייט קשה לתאר כמרתק יש לה חיוך יפה. היא מרבה להניף את שיערה לאחור. היא צנומה וממשיכה לרזות. בעבר עבדה בחנות בגדים. כל הסיפורים המתארים את ילדותה ונערותה, וכיצד פגשה את נסיך החלומות באוניברסיטת סנט אנדרוז כבר סופרו אין ספור פעמים.

אחד הוויכוחים המתוקשרים נוגע לשאלה אם תלתה פוסטר של הנסיך ויליאם בחדרה במעונות האוניברסיטה לפני שפגשה אותו. "הוא היה רוצה שאתלה", השיבה בראיון הרשמי היחיד שהעניקה אי פעם. "זה היה הדוגמן של ליווי'ס. מצטערת".

היא גדלה במשפחה מלוכדת, להורים שהכירו בעת שעבדו בבריטיש איירווייס, הוא כפקח טיסה והיא כדיילת. אבל קרול ומייקל מידלטון עברו דרך ארוכה מאז ימיהם באוניברסיטה. הם פתחו עסק מקוון למכירת אביזרים למסיבות, הרוויחו הרבה כסף, קנו בית גדול ושלחו את שלושת ילדיהם לבתי ספר אריסטוקרטיים ואחר כך לאוניברסיטאות יוקרתיות.

קייט והנסיך ויליאם הכירו והתיידדו באוניברסיטה בסקוטלנד, בתוך זמן קצר, החל ביניהם קשר רומנטי. הם סיימו את לימודיהם, הוא התגייס לצבא. ואחרי זמן מה הם נפרדו. ושוב חזרו להיות ביחד. היא נודעה בכינוי המעליב Waity Katie (קייטי הממתינה), וכולם החלו לתהות בקול רם מדוע היא לא מוצאת לעצמה עבודה אמיתית.

כעבור שמונה שנים, בספארי בקניה, סוף סוף הציע לה הנסיך הצעיר נישואים, עם טבעת האירוסים - מאבן ספיר ויהלום - של אמו הנסיכה דיאנה המנוחה. היום קייט, שמעתה ואילך מבקשת להיקרא בשמה המלא, קתרין, תהפוך לאשתו, לסמל השווה מיליונים ולנסיכה.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ