הצעירה שברלוסקוני חשוד בשידולה לזנות רוצה להיות המוזה של וודי אלן

הצעירה שראש ממשלת איטליה חשוד בשידולה לזנות שלחה לבמאי האמריקאי מכתב בו היא הביעה הערצתה וגם הציעה בצניעות להפוך למוזה שלו

סביונה מאנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סביונה מאנה

יום הדיון בבית המשפט בשערוריית "בונגה בונגה", שבו נאשם סילוויו ברלוסקוני בהדחת קטינה לזנות, עלה באיטליה שמה של הצעירה המרוקאית העומדת במרכזו, גם בהקשר אחר: על פי השבועון אוג'י, קרימה אל-מאגרוב בת ה-18, המכונה רובי, כתבה לבמאי האמריקאי וודי אלן מכתב שבו גילתה לו עד כמה היא מעריצה אותו והציעה לו "להפוך למוזה" שלו.

היוזמה לפנות לאלן נולדה לדבריה לאחר שנודע לה שהבמאי האמריקאי התייחס אליה בפסטיבל הסרטים האחרון בקאן, ואמר שהיא "מקסימה ואולי גם יודעת לשחק". במכתב, שהנוסח שלו תפרסם אתמול בשבועון, כתבה רובי בין היתר כי, "שמעתי על התעניינותך בי ואני גאה בכך (...) כל הסיפור הזה עם הבונגה בונגה מתיש אותי ורק האמנות שלך מעניקה לי שמחת חיים". במכתב גם גילתה לו לכאורה רובי עד כמה היא התקנאה בקרלה ברוני סרקוזי, הגברת הראשונה של צרפת ש"נולדה עשירה ורזה", על שהשתתפה בסרטו האחרון.

אלן בפסטיבל קאן. האמנות שלו מעניקה לרובי שמחת חיים. תצלום: אי-פי

בתוך כך, במילאנו הסתיים דיון נוסף במשפט בהיעדרו של ברלוסקוני, העסוק בהתאוששות מהמכה האנושה שספג שלשום (שני) בבחירות המקומיות והמחוזיות. בהתייחסו לסעיף אישום שעל פיו הפעיל לחץ על המשטרה לשחרר את רובי ממעצר בטענת שווא שהיא "נכדתו של חוסני מובראק", אמר פרקליטו ניקולו גדיני, שברלוסקוני האמין באמת ובתמים שהצעירה המרוקאית היא קרובת משפחתו של נשיאה לשעבר של מצרים וביקש למנוע תקרית דיפלומטית.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ