ניהלת רומן עם בנו של קדאפי? החוזה שלך בסכנה

ונסה הסלר סיפרה על יחסיה עם מועתסם קדאפי בראיון, וחברת התקשורת שהיא מפרסמת הודיעה כי היא עלולה להפסיק את עבודתה כפרזנטורית

ד-פ-א
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

חברתו לשעבר של מועתסם קדאפי, בנו של שליט לוב המת מועמר קדאפי, עלולה לאבד את עבודתה כפרזנטורית של "אליס", ספקית אינטרנט וטלפוניה בגרמניה, כך הודיעה טלפוניקה הספרדית, חברת האם של אליס.

בראיון למגזין האיטלקי "דיווה א דונה" סיפרה הדוגמנית והשחקנית ונסה הסלר באריכות על קשריה עם מועתסם, שנהרג בידי כוחות המורדים בלוב ב-20 באוקטובר.

"זה היה סיפור מלא תשוקה", גילתה הסלר, ילידת איטליה שגדלה בארה"ב, בריאיון שיתפרסם בגיליון 1 בנובמבר של המגזין. הסלר, פנים מוכרות בטלוויזיה האיטלקית, הופיעה גם בסרט "אסטריקס באולימפיאדה" ב-2008.

"אני לא רוצה לחשוב שזה נכון", אמרה הסלר על מותו של מועתסם, שהיה בן זוגה במשך כ-4 שנים. לטענתה משפחת קדאפי לא הוצגה כראוי בתקשורת. היא הוסיפה כי פגשה בקרבם "אנשים נורמלים".

ונסה הסלרצילום: מוויקיפדיה, Promifotos.de

"אנחנו, צרפת ובריטניה, מימנו את המורדים. האנשים לא יודעים מה הם עושים", הוסיפה.

דובר טלפוניקה אלברט פטש אמר כי החברה ציפתה שהסלר תשמור על מרחק מהאירועים. הוא הדגיש כי אין כל קשר בין הערותיה הפרטיות של הדוגמנית ובין עמדת טלפוניקה, ושהחברה בודקת אם הסלר תוכל להמשיך להיות מועסקת על ידם.הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ