דיווחים: רעייתו של דומיניק שטראוס-קאהן תובעת את בעלה

יעל גרינפטר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יעל גרינפטר

סבלנותה של אן סנקלייר, שהתייצבה לצד בעלה דומיניק שטראוס קאהן לאחר שהואשם בניסיון אונס של חדרנית במלון בניו יורק, מתחילה לפקוע, כך מדווח העיתון הבריטי טיימס. ככל הנראה הסיבה לכך היא האשמות כי שטראוס קאהן, יו"ר קרן המטבע לשעבר, מבקר באופן תדיר בבית זונות.

לפי העיתון הצרפתי לה פיגארו, המצטט ידידים קרובים של השניים, סנקלייר מתכוונת לדרוש מבעלה להחזיר לה את מאות אלפי הדולרים שהוציאה מכיסה למימון הגנתו בבית המשפט בניו יורק. בנוסף רמזו אותם ידידים על כוונתה של סנקלייר להיפרד מבעלה. ואולם, מקורות אחרים סיפרו לעיתון הצרפתי ז'ורנל דו דימאנש שפרידה אינה נראית כאפשרות סבירה בשל הדיכאון שממנו סובל שטראוס קאהן. "אשה יכולה להתמודד עם בעל בוגדני, אבל תתקשה לנטוש בעל חולה", אמר גורם מקורב לבני הזוג, שהוסיף כי "לאורך כל היום הוא לא עושה דבר מלבד לכסוס ציפורניים עד זוב דם".

בלשים שחקרו את פעילותה של רשת זונות שמרכזה בעיר ליל, השיגו מידע שלפיו שטראוס קאהן היה אחד מלקוחות הרשת והשתתף במסיבות מין. אחת הנשים בבית הזונות סיפרה כי קיימה עמו יחסי מין במלון בפאריס. נוסף על כך, העיתון הצרפתי ליברסיון פרסם אמש מסרונים ששלח לכאורה יו"ר קרן המטבע לשעבר לחברו איש העסקים פבריס פצ'ובסקי. באחת ההודעות הזמין שטראוס קאהן את חברו למסיבת חילופי זוגות ובהודעה אחרת שאל אותו על מסיבת מין בגנט שבבלגיה. עורכי דינו של שטראוס קאהן לא הכחישו את המסרונים אולם טענו כי שטראוס קאהן לא ביצע עבירה, משום שביקור אצל זונה אינו מנוגד לחוק בצרפת.

דומיניק שטראוס-קאהן ורעייתו אן סנקלייר בחצר ביתם שבפאריס לפני חודשייםצילום: אי-אף-פי

ואולם, נראה כי אן סנקלייר מאסה בבן זוגה שבו תמכה בזמן המשפט בניו יורק. שני בניה הבוגרים ניתקו גם הם קשר עם אביהם החורג. ידיד המשפחה סיפר כי מלבד התשלומים לעורכי הדין, דורשת סנקלייר מבעלה להחזיר לה גם את שכר הדירה עבור הבית ששכרה במנהטן בזמן המשפט ואת התשלומים שהועברו למאבטחיו.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ