תקיפה באיראן? אובמה יורה באקדח מרשמלו

נשיא ארצות הברית משתעשע בירי ממתקים כדי לקדם את המדע האמריקאי, גם אשתו לא נחה - ומתחרה במירוץ קפיצה בשקי תפוחי אדמה. צפו בסרטונים

נטשה מוזגוביה
כתבת הארץ בארה"ב
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נטשה מוזגוביה
כתבת הארץ בארה"ב

בשעה שהמועמדים לראשות המפלגה הרפובליקאית מתגוששים זה עם זה משתעשעים אובמה ורעייתו ברחבי הבית הלבן במיני עיסוקים מוזרים. ביריד המדע שהתקיים אתמול (שלישי) בבית הלבן, הנשיא החנוט כדרכו בחליפה ירה בתותח מרשמלו - ואילו הגברת הראשונה ממשיכה לאתגר מגישי תוכניות טלוויזיה להתמודד מולה בתחרויות כושר גופני.

לאחר שמישל אובמה התחרתה באלן דג'נרס בשכיבות סמיכה, הפעם, עם ג'ימי פאלון מ"לייט נייט", זו היתה סאגה של משיכת חבל, השלכת כדורים, הולה הופ - וגם מרוץ בשקי יוטה (מישל אובמה ניצחה - שוב). את התחרות המלאה ניתן לראות כאן.

הגברת הראשונה של ארה"ב הבהירה לאחרונה שהיא מוכנה לעשות הרבה - כולל לעשות מעצמה צחוק - בשביל לגרום לילדים האמריקאים לקחת פעילות גופנית ברצינות. ואם ההורים, אמרה, מבקשים מהילדים לעשות ספורט בזמן שהם עצמם מרוחים על השפה מול הטלוויזיה - למה שהילדים יתייחסו לזה ברצינות? ג'ימי פאלון הכריז שהוא ממילא עושה מעצמו צחוק כל לילה בתוכנית, אז לפחות הפעם הוא יעזור לגברת הראשונה עם היוזמה שלה.

במקרה של הנשיא אובמה, הוא הקדים והתעניין אצל התלמיד שהציג בפניו את תותח המרשמלו האם זה יגרום לנזק אם הוא יערוך הדגמה באמצע הבית הלבן. בסופו של דבר הילד המוכשר, שגם הוא לבוש בחליפה, סייע לאובמה לירות את המרשמלו אל על לתרועת העיתונאים והצלמים. גם כאן עמדה מאחורי הפעילות המוזרה סיבה טובה: הנסיון של הנשיא לעודד "אומה של אנשים חושבים וחולמים", שמצטיינת במדע וטכנולוגיה.

עשו לנו לייק וקבלו חדשות ופרשנויות ישירות לפייסבוק שלכם

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ