גיסה של הזמרת ג'ניפר הדסון הורשע ברצח אמה, אחיה ואחיינה

אמה של הדסון, דרנל דונרסון, ואחיה ג'ייסון, נורו למוות באוקטובר 2008. גופת האחיין נמצאה שלושה ימים מאוחר יותר ברכב נטוש

נטשה מוזגוביה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נטשה מוזגוביה

בתום דיון שארך 18 שעות, הורשע שלשום גיסה לשעבר של הזמרת והשחקנית ג'ניפר הדסון ברצח אמה, אחיה ואחיינה. וויליאם בלפור, שכפר בהאשמות נגדו, גם הורשע בחטיפה, פריצה לבית ושוד. הדסון, שהתייצבה בבית המשפט יחד עם ארוסה, בכתה כשהקריא נציג חבר המושבעים את ההחלטה.

אמה של הדסון דרנל דונרסון, ואחיה ג'ייסון, נורו למוות באוקטובר 2008. גופתו של האחיין נמצאה שלושה ימים מאוחר יותר ברכב נטוש. התובע האשים את בלפור במסע רצח שהמניע לו היה נקמה. זאת, לאחר שבת זוגו לשעבר ואחותה של הדסון, החלה להפגש עם גבר אחר.

במשפט העידה הדסון כי לא אהבה את הדרך שבה בלפור, בן 31, התייחס לאחותה הגדולה ממנה. לדבריה, היא הזהירה אותה ואף אמרה לה להתחרק ממנו. "אף אחד מאתנו לא רצה שהיא תתחתן אתו", אמרה.

לדברי המשתתפים בפאנל של חבר המושבעים, לנוכחותה של השחקנית באולם לא היתה שום השפעה על החלטתם. "צר לנו שזה קרה למשפחתה, אך זה לא תיק של ג'ניפר הדסון, זה היה תיק של תושבי מדינת אילינוי נגד וויליאם בלפור", הסביר אחד המושבעים.

ג'ניפר האדסוןצילום: אי–פי
הרוצח ויליאם בלפורצילום: רויטרס

במהלך המשפט המורכב, שנעדר ראיות כגון טביעות האצבעות או די-אן-איי, זומנו לדוכן העדים 83 בני אדם. כמו כן הסתמכו המושבעים על פלט שיחות טלפון, שגילה שב-24 באוקטובר 2008, הבוקר שבו אירע הרצח, שהה בלפור בקרבת ביתה של משפחת הדסון. באותו הבוקר, בלפור, סוחר סמים, ביקר בביתה של רעייתו לשעבר, והתעצבן כשראה בלונים שקיבלה מהחבר החדש שלה. כשיצאה לעבודה חזר בלפור לביתה, הרג את אמה ואחיה, חטף את בנה - וירה בו מאוחר יותר. הוא נעצר באותו הערב בדירתה של חברתו. אחד מעדי ההגנה טען שגם אחיה של הדסון, ג'ייסון, היה סוחר סמים, וכי המשפחה התגוררה בשכונה מסוכנת בשיקגו.

תגיות:

תגובות