חשד בקנדה: כוכב פורנו שלח חלקי גופה שביתר למשרד ראש הממשלה

משטרת מונטריאול חושדת שלוקה רוקו מגנוטה, שחשוד ברצח אחד ממכריו וביתור גופתו לנגד מצלמה ביתית, ברח לצרפת

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

משטרת קנדה מחפשת אחר כוכב פורנו החשוד שרצח בסוף השבוע את אחד ממכריו, ביתר את גופתו ושלח את חלקי הגופה בדואר למטה מפלגת השלטון. לאחר כמעט שבוע של חיפושים נרחבים, פרסמה המשטרה הודעה לפיה החשוד, לוקה רוקו מגנוטה, חצה ככל הנראה את הגבול לארה"ב ומשם עלה על טיסה לצרפת. שמו הוסף לרשימת המבוקשים של האינטרפול.

מגנוטה, בן 29, נהג לכתוב בלוג תחת הכותרת "כיצד להיעלם" בו הוא מתאר, לדברי המשטרה, את התוכנית לרצוח את מכרו. הבלוג נחסם לצפייה, אך המשטרה מנסה עדיין להוריד סרטון הועלה לרשת המתעד את הרצח עצמו.

"מגנוטה הוא החשוד העיקרי שלנו" אמר מפקד משטרת מונטריאול איאן לפרנייר. "רוב השוטרים שהגיעו לזירת הרצח לא ראו דבר כזה בחייהם, אז אפשר לומר שזהו פשע מזעזע".

החשוד ברצח לוקה רוקו מגנוטה עם עדשות צבעוניות צילום: אי-אף-פי

ביום רביעי, לאחר שרגל הגיעה בדואר למטה של המפלגה השמרנית הקנדית, מצאה המשטרה פלג גוף עליון מבותר במזוודה שהונחה במגרש ריק מאחורי ביתו של מגנוטה. כמה שעות מאוחר יותר נמצאה גם חבילה עם ידו של הקורבן, שהיתה בדרכה למשרד ראש הממשלה, ועדיין מחפשים אחר חלקים נוספים של הגופה שנשלחו ליעדים נוספים. המשטרה טרם הצליחה לאמת את זהותו של הקורבן.

שכניו של מגנוטה הגיבו בזעזוע לפרסום החשד, וטענו שבמשך מספר ימים נדף ריח של בשר רקוב מדירתו של "הבחור הנחמד". החשוד, שמוכר גם בשמות אריק קלינטון ניומן או ולדימיר רמונוב, שכר את הדירה בשכונה השקטה במונטריאול לפני ארבעה חודשים. אחד משכניו העיד שמגנוטה סיפר לשכנים שיש לו בן שלומד בבית ספר באזור.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ