נשיא פראגואי הכיר בילד שני כבנו

פרננדו לוגו הודה שנולד לו בן בתקופה שבה היה בישוף קתולי לפני עשור. ב-2008, הודה באבהותו לילד שנולד בטרם ביטל הוותיקאן את מעמדו כאיש דת

לוגו רויטרס
רויטרס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוגו רויטרס
רויטרס

נשיא פראגואי, פרננדו לוגו, הודה אתמול (ג') שנולד לו ילד שני בתקופה שבה היה בישוף קתולי. בהודאתו הוא מבקש למזער את הנזק משערוריית האבהות האחרונה שהוא עומד במרכזה. לוגו, בן 61, כבר הודה ב-2008 שנולד לו ילד, עוד לפני שעזב את הכנסייה כדי להצטרף לחיים הפוליטיים. המקרה השני עלה לכותרות לאחר שאחות בת 42 סיפרה לאחד העיתונים שלוגו הוא אבי בנה הצעיר, אנג'ל, בן עשר. לטענתה, היא פגשה אותו זמן קצר לאחר שנפרדה מבעלה.

לדבריה, כשאנג'ל היה בן עשרה חודשים היא הראתה לו את התינוק. "הוא אמר שהתינוק מקסים ומאז הוא התחיל לתמוך בנו כספית". היא טענה כי נמנעה עד כה מלתבוע הכרה רשמית בילד כדי למנוע פגיעה בשאיפותיו הפוליטיות. ואולם, היא שינתה את דעתה לאחר שבנה דרש לשאת את שם המשפחה של האב. עורך דינו של לוגו, מרקוס פרינה, אמר כי הנשיא מכיר באבהות "ללא שום בעיות".

פרננדו לוגו, הבישוף לשעבר, זעזע את האומה ב-2008 כשהודה באבהותו לילד, שנולד בטרם ביטל הוותיקאן את מעמדו כאיש דת, וכבר אז רמז שאולי הוא אב לילדים נוספים. לוגו פרש מתפקיד הבישוף של סן פדרו ב-2005 וביקש מהכנסייה לבטל את מעמדו כאיש דת, כדי שיוכל להתמודד למשרת ציבור. לוגו המשיך לשמש כומר ולנהל תפילות ומיסות לפחות עד דצמבר 2006, ורק ביולי אישר האפיפיור את בקשתו. הוא לא יתמודד לכהונה נוספת בגלל מגבלות החוק.

פרננדו לוגוצילום: אי–פי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ