ליטל לוין

קתרין מידלטון, הדוכסית מקיימברידג', הנסיכה קייט, הידועה עוד בכינוי קיי-מיד – חלצה אתמול את נעלי העקב, הסירה את כובעה ויצאה לקמפינג עם 28 ילדי בית ספר יסודי. בג'ינס של זארה (29.99 פאונד, מדווח הדיילי מייל), חולצה של ברברי ומגפי גומי מתוצרת לה שמואה הצרפתי (300 פאונד), קייט הקסימה את רואיה כמו פיית יער שובבה. "החיוך לא מש מפניה", התפעלו כמה עיתונים, והווידאו מאשש.

קייט של הטבע נראתה נינוחה, כך גם הילדים, בגילאי שמונה-תשע, שישבו עמה סביב המדורה על אדמה חשופה. יקום מפריד בינה לבינם, תושבי שכונות מצוקה בלונדון, ילדים להורים מובטלים שיצאו לטיול נדיר בטבע בחסות ארגון הצדקה "ארק סקולס" הנתמך בידי הקרן של וויליאם והנרי.

קייט והילדיםצילום: רויטרס

ההוכחות המצולמת מעידות שהנסיכה בת ה-30 טובה מאוד עם ילדים, טבעית ונגישה אפילו שהם ילדי מעמד הפועלים. תוכנית הקמפינג נועדה לאפשר להם לצאת לטיולי מחנאות, לפתח כישורים וביטחון עצמי – ויש לקוות שההשוואה המתבקשת שיעשו בין עצמם לבין הנסיכה לא תחבל במטרות הנעלות האלה. אבל הממלכה מתמוגגת מהמפגש בקרחת יער בין מלכה (מעין סינדרלה כשלעצמה) ועניי ארצה.

מחווה בידצילום: רויטרס

מעל המדורה הם צלו בצק כרוך על ענפים דקים. קייט אפילו טעמה ואמרה שטעים, החוותה בידיה והתפעלה במידה נכונה מסידור המחנה: "איזה יופי, הכנתם את זה עם דברים שמצאתם ביער?" היא שאלה מי הדליק את האש והתפעלה שוב כשכל הילדים הצביעו.

צוחקת מעל האשצילום: רויטרס

ילדה אחת בשם טייגר-לילי סמית אזרה עוז ושאלה את קייט איך זה להיות נסיכה. קייט ענתה בשמחה. "היא אמרה שזה נחמד מאוד והיא מבקרת בהמון מקומות, אבל היא לא ראתה כל כך הרבה ארצות כמו שוויליאם ראה. היא אמרה שוויליאם מתוק וטוב ושהוא מפנק אותה", חזרה טייגר-לילי באוזני כתבים והוסיפה שקייט היתה "מדהימה ומאוד, מאוד יפה".

טיפיצילום: רויטרס

אחר כך היא נכנסה לאוהל טיפי שבו ישנים הילדים בלילה. זאהיד שנוויר הסיט את דלת הבד ואמר לקייט: "אחרייך". היא ציחקקה. "איזה ג'נטלמן!" ילד אחד אמר לה שהוא מפחד לישון בחוץ. "ממה אתה מפחד? מעכבישים?" "מחפרפרות", הוא ענה מיד, וקייט חייכה אליו. "אתה לא כל כך אוהב אותן, הא?"

צלייה מעל המדורה 2צילום: רויטרס

בלילה, כשהילדים שכבו לישון במחנה, קייט כבר היתה רחוקה משם. היא הצטרפה לבעלה במשחק פולו נגד אחיו, למטרות צדקה. צילמו אותה מטפלת למופת באחייניתה בת השנה סוואנה.

אחת מהחבר'הצילום: רויטרס

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ