תקיפת הנערים במועדון הפוטבול |

בנו של עוזר המאמן מוכן להעיד נגד אביו

לטענת מאט סנדאסקי, בנו של עוזר המאמן האגדי של אוניברסיטת פן-סטייט, אביו נהג להתעלל בו מינית. נגד סנדאסקי האב עומדים 48 סעיפי אישום

כתבת "הארץ" בארה"ב
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
כתבת "הארץ" בארה"ב

בנו המאומץ של ג'רי סנדאסקי, עוזר המאמן לשעבר של קבוצת הפוטבול של אוניברסיטת פן-סטייט המואשם בפדופיליה, הודיע אתמול (חמישי) כי הוא מוכן להעיד שאביו המאמץ התעלל בו מינית. הבן המאומץ צפוי להיפגש בקרוב עם חוקרים ונציגי התביעה. נגד סנדאסקי האב עומדים 48 סעיפי אישום.

מאט סנדאסקי בן ה-33 מסר בהודעה דרך עורכי דינו כי מדובר בתקופה קשה עבורו וביקש לכבד את פרטיותו ולא להגיב על הנושא בתקשורת. בארה"ב דווח בעבר כי מאט ניסה להתאבד כמה חודשים לאחר שהועבר לביתו של ג'רי סנדאסקי.

התביעה הגדירה את סנדאסקי האב כ"פדופיל מסוכן". הקרבנות, כיום בני 18 עד 28, סיפרו כי עוזר המאמן תקף אותם מינית, לפעמים אחרי "קרבות סבון" במקלחות של הקבוצה באוניברסיטה. סנגורו טען כי הרקע לתלונות הוא תאוות בצע של הנערים שנהנו מחסותו של סנדאסקי בארגון שהקים לנערים במצוקה.

רעייתו של סנדאסקי, דורותי, התייצבה לצד בעלה והכחישה כי הוא הטריד מינית או אנס נערים שהיו נשארים לישון לפעמים בביתם. לטענת אחד הנערים, שסיפר כי סנדאסקי ניסה לאלץ אותו לבצע בו מין אוראלי כשאשתו נכנסה לחדר, השיבה דורותי שהיא נכנסה לחדר וראתה את בעלה רב עם הנער שסרב ללכת לארוחת הערב החגיגית עליה כבר שילמו.

לצד התמיכה שקיבל מרעייתו הנוכחית, גרושתו של סנדאסקי, ג'יל, פנתה כבר לפני כמה חודשים לבית המשפט בבקשה להוציא צו הרחקה נגדו למקרה שירצה ששלושת נכדיו ישנו אצלו בבית. בית המשפט אכן אסר על סנדאסקי להביא את נכדיו לישון בביתו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ