קוריאה הצפונית הפכה למוקד משיכה לעשירי סין

המדינה המסוגרת פותחת נתיבי תיירות חדשים למבקרים סינים עשירים. בכירים בפיונגיאנג ערכו מבצע מכירות אטרקטיבי בסין כדי למשוך את השכנים

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

צפון קוריאה פותחת נתיבי תיירות חדשים למבקרים סינים עשירים, ובכירים בפיונגיאנג ערכו לאחרונה מבצע מכירות בזק בסין כדי למשוך את העשירים לבקר במדינה המבודדת.

קווי טיסה ישירים החלו לפעול אל פיונגיאנג מבייג'ין, שניאנג וחרבין, ומספר סוכנויות נסיעות סיניות אף החלו להכין חבילות טיול מאורגנות לצפון קוריאה. החל מאפריל מתקיימות טיסות שכר סדירות מחרבין ואפשר להגיע לצפון קוריאה גם ברכבת, ברכב פרטי ואפילו ברגל.

"ההיענות טובה מאוד", אמר נציג של סוכנות נסיעות בחרבין. "אנחנו מציעים הרבה חבילות. למשל, יש חבילה שמיועדת למטרות עסקיות של בדיקת אפשרויות ההשקעה". בשנה שעברה גם פתחה צפון קוריאה נתיב תיירותי חדש, המאפשר לתיירים סינים לעלות על רכבת בטומן שבמחוז ג'ילין, ולבקר באתרי נוף מיוחדים בצפון מזרח צפון קוריאה, כגון צ'ונגג'ין והר צ'ילבוסאן.

חבילת טיולים אחרת יוצאת מהונצ'ון שבמחוז ג'ילין לראסון, עיר נמל בחוף הצפוני-מזרחי של צפון קוריאה שנועדה להיות אזור כלכלי מיוחד. "למרות שיש רק טיול מאורגן אחד בשבוע, אנחנו מקבלים בכל פעם כמאה בקשות להשתתף בו. רבים מהמבקשים הם קשישים", אמר נציג של סוכנות נסיעות בטומן.

כל חבילות הטיולים מיועדות לתיירים סינים עשירים, ואחדות מהן אף כוללות סבב של משחקי גולף בפיונגיאנג. לנוחותם, התיירים הסינים גם יכולים להשתמש במטבע הסיני בביקורם במדינה השכנה.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ