מבוכה בבית המלוכה הבריטי

קייט מידלטון תועדה חשופת חזה

הנסיכה ובעלה וויליאם נלכדו בעדשת פפרצי בעת ששהו בחופשה פרטית בדרום צרפת. בית המלוכה: הפרסום מעציב, גרוטסקי ולא מוצדק

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים42
הארץ

כמה שבועות אחרי שתמונות העירום של הנסיך הארי דלפו לעיתונות, מבוכה נוספת רובצת לפתחו של בית המלוכה הבריטי: הצהובון הצרפתי "קלוזר" פרסם היום (שישי) תמונות של הנסיכה קייט מידלטון כשהיא חשופת חזה במהלך חופשה פרטית עם הנסיך וויליאם בדרום צרפת. השניים שהו באחוזת אחיינה של המלכה אליזבת במהלך חופשה מהאירועים לרגל 60 שנה לכהונתה.

כמה מהתמונות, שהופיעו במהדורה המודפסת של הצהובון כשהן לא מטושטשות, כבר הועלו לאתר האינטרנט של המגזין כשהן מטושטשות ומתחת להן הכיתוב: "אלוהים, התמונות שיתפשטו ברחבי העולם... צפו בתמונות המדהימות של המלכה לעתיד כפי שמעולם לא ראיתם ולעולם לא תראו". 

שער המגזין "קלוזר", היוםצילום: אי-אף-פי

ארמון בקינגהאם לא הכחיש שמדובר במידלטון וכינה את הפרסום ואת מסע יחסי הציבור של הצהובון הצרפתי סביבו: "מעציב, גרוטסקי ולא מוצדק". "הזוג המלכותי עצוב מאוד לנוכח הידיעה שצלם חדר לפרטיותם בצורה גרוטסקית וחסרת הצדקה שכזו. המקרה הזו הוא תזכורת לעודף התקשורת ותצלומי הפפרצי המוגזמים שליווה את חייה של הנסיכה דיאנה. לזוג המלכותי יש כל סיבה לדרוש פרטיות בביתם. זה בלתי נתפס שמישהו יצלם תמונות כאלה ויפרסם אותן".

הנסיך וויליאם והנסיכה קייט עורכים בימים אלה ביקור במזרח הרחוק ובאיי האוקיינוס השקט וטרם הגיבו לפרסומים. רק אתמול נפוצו בכלי תקשורת ברחבי העולם שמועות כי מידלטון נמצאת בהריון, בשל תמונות מאירוע חגיגי בהן היא נראית שותה מים ולא יין ותמונות אחרות בהן נדמה כי היא מטפחת בטן קטנה.

קייט מידלטון בסינגפור. הרה?צילום: אי–פי

תגובות