במרדף אחר הרייטינג, פוקס שידרו בטעות התאבדות בחי

המרדף אחר אחוזי הצפייה התפוצץ לפוקס ניוז בפנים; התעקשות המגיש להישאר עם מרדף אחר חמוש בשידור חי הסתיימה בהתאבדות לעיני רבבות ובהתנצלות מביכה‬

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

רשת החדשות האמריקאית "פוקס ניוז" נאלצה להתנצל הערב לאחר ששדרה מרדף אחר מכונית, שהסתיים בהתאבדות של החשוד בשידור חי, בשעת שיא לעיני מאות אלפי צופים.

במהלך התוכנית שהגיש אחד השדרנים הבולטים ברשת, שפרד סמית, שודר מרדף שצולם מהאוויר אחר מכונית במדבר באריזונה. סמית הביע חוסר רצון מהחלטת העורך להפסיק את שידור המרדף לטובת חדשות נוספות ופרסומות. "אם זה היה תלוי בי, השידור היה נמשך", אמר לצופים.

על פי ה"וושינגטון פוסט", לאחר הפסקת הפרסומות חזרו בפוקס לשדר את המרדף, בעוד הרכב פונה לדרך עפר. בשלב מסוים יצא הנהג מהרכב, והחל לרוץ במהירות כשהוא נראה מבולבל. הוא עצר בצידי הדרך ובעוד המצלמה מתמקדת בו, הצמיד אקדח לראשו וירה בעצמו. באותו רגע צעק סמית לצוות התוכנית להפסיק את השידור, והתוכנית יצאה לפרסומות.

מיד עם תום הפרסומות, פנה סמית למיליוני הצופים ואמר כי יש לו "כמה הסברים לתת". לדבריו, למרות שהרשת נקטה במרווח זהירות של חמש שניות בין ההתרחשות לשידור עצמו, עדיין לא הצליחו לעצור בזמן את השידור. "אלו תכנים שלא אמורים להיות בטלוויזיה. נקטנו בכל אמצעי זהירות. אני אישית מתנצל על מה שקרה, זה היה שגוי וחסר רגישות, וזה לא יקרה שוב במשמרת שלי", אמר, והבטיח כי יעדכן את הצופים במידה ויהיו התפתחויות נוספות.

קטיעת המשדר וההתנצלות של פוקס

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ