קרלה ברוני: סרקוזי העביר דף, האפשרות שישוב לפוליטיקה בלתי סבירה

בריאיון ראשון מאז עזבה את ארמון האליזה, מתחה הדוגמנית והזמרת ביקורת על התקשורת ודחתה את הטענות על חיי הרהב שלה ושל בעלה

סביונה מאנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סביונה מאנה

השבועון הצרפתי "אל" מקדיש השבוע את השער שלו לגברת הראשונה לשעבר של צרפת, קרלה ברוני, ומפרסם ריאיון מקיף עמה, הראשון שהעניקה מאז עזבה את ארמון האליזה לפני כחמישה חודשים, אחרי הפסדו של בעלה, ניקולא סרקוזי, בבחירות לנשיאות.

בריאיון מתייחסת ברוני בין היתר לתוצאות הבחירות ולסיכוי שניקולא סרקוזי ישוב לפוליטיקה ואומרת כי להערכתה, האפשרות הזו בלתי סבירה. "אחרי 30 שנה של פוליטיקה, של להט, בעלי העביר דף. הוא בונה את עצמו במקום אחר, הוא אוהב רק את העתיד", אמרה.

ברוני גם הביעה את השתוממותה מכך שהצרפתים "בחרו לוותר על האנרגיה, החזון וההומניות" של בעלה והודתה שנפגעה מ"ההתקפות האישיות" של התקשורת ולאזכור הופעתה החיצונית על אף שהיתה אחרי לידה. "את תשושה אחרי היריון, לא ציפיתי לאכזריות כזאת, זו היתה תקופה קשה".

ברוני וסרקוזי בחדר החזרות. האלבום הבא ייצא באביב

ברוני, בת 45, שאלבומה החדש צפוי לצאת באביב, סינגרה לאורך הראיון על מחליפתה בארמון האליזה, העיתונאית ואלרי טרירוויילר, בת זוגו של הנשיא פרנסואה הולנד. בניגוד לברוני, טרירוויילר הקימה עליה בתוך חודשים ספורים את דעת הקהל, וכיום לשני שליש מהצרפתים יש עמדה שלילית לגביה. טריטוויילר עוררה סערה בתקופת הבחירות לפרלמנט, כשצייצה בטוויטר שהיא תומכת במועמד שהתמודד נגד סגולן רויאל, בת זוגו לשעבר של הולנד.

בהתייחס לכך, הפנתה ברוני אצבע מאשימה כלפי התקשורת. "ניהלו נגדה מתקפה תקשורתית. היא עיתונאית, תפקידה להביע את דעתה" אמרה. לשאלה אם היא ממליצה לטרירוויילר למסד את קשריה עם הנשיא ולהתחתן, השיבה ברוני: " אני חושבת שפשוט יותר להיות רעייתו הלגיטימית של ראש מדינה מאשר להיות זוגתו. אולי אני טועה והבחירה שלהם היא מודרנית, אבל אני הרגשתי התפוגגות ממשית של המתח הכללי ביחס אליי, כשהתחתנתי עם ניקולא".

מאז עזבו סרקוזי וברוני את האליזה, רודפים את נשיא צרפת לשעבר פרסומים הקושרים אותו לפרשות שחיתות שונות, ובראשן החשד כי קיבל סיוע כספי אסור מהאישה העשירה ביותר בצרפת, אשת העסקים ליליאן בטנקור. בני הזוג גם ממשיכים באורח חיים ראוותני, דבר שהקים עליהם ביקורת גדולה לאורך השנים האחרונות.

בשבוע שעבר דווח בצרפת כי במהלך ביקור בניו יורק, אליה הגיעו במטוסם הפרטי, השאירו השניים חשבון של יותר מ-1,000 דולר במסעדה. "תמיד נהניתי מחיים של מותרות", התייחסה ברוני לעניין בראיון, "אך אני אינני מיליארדרית ואינני מגיעה במסוק ממקום למקום. אני אוהבת חיים רגועים ויומיומיים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ