עשרות אלפי אמריקאים חתמו על עצומה לגירוש מנחה סי-אן-אן פירס מורגן

המנחה הבריטי מצדד בפיקוח על החזקת נשק ואף כינה בתוכניתו מתנגד לפיקוח "טיפש בצורה מדהימה". מורגן קורא למעריציו לחתום על העצומה

לוגו אי-פי
אי-פי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוגו אי-פי
אי-פי

עשרות אלפי אנשים חתמו על עצומה הקוראת לגרש מארה"ב את פירס מורגן, מנחה בריטי בערוץ סי-אן-אן, בשל דעותיו בנוגע לפיקוח על הנשק. מורגן מצדד באגרסיביות בחוקים נוקשים יותר מאז רצח תלמידי בית הספר בניוטאון, קונטיקט. בשבוע שעבר הוא ראיין בתוכניתו "פירס מורגן הלילה" את אחד המתנגדים לפיקוח על נשק וכינה אותו "טיפש בצורה מדהימה".

פעילים נגד פיקוח על נשק משיבים כעת מלחמה שערה. תושב טקסס פתח ב-21 בדצמבר עצומה באתר האינטרנט של הבית הלבן, בה הוא מאשים את מורגן ב"התקפה עוינת על חוקת ארה"ב" בהתנגדותו לתיקון השני לחוקה. העצומה דורשת לגרש את מורגן מיד מארה"ב משום שהוא "מנצל את עמדתו כשדרן ברשת טלוויזיה כלל-ארצית כדי לתקוף את זכויותיהם של אזרחי אמריקה".

כדי לקבל את תגובת הבית הלבן נחוצות לפחות 25,000 חתימות על עצומה, ועד אתמול כבר חתמו עליה 31,813 אנשים. מורגן לא מתרגש מהמהומה סביבו ונראה אפילו משועשע. בסדרת מסרי טוויטר הוא קורא למעריציו לחתום על העצומה.

"אם יגרשו אותי מאמריקה משום שרציתי בפחות מעשי רצח ברובים, האם יש מדינות אחרות שיסכימו לקבל אותי?" כתב במאמר שבו נראה שהוא עוקב אחרי התקדמותה של הפרשה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ