מנהיג כנופיית האונס הקבוצתי בהודו התאבד בבית הסוהר

ראם סינג תכנן יחד עם חמשת המעורבים האחרים בתיק כיצד להשתלט על אוטובוס בניו דלהי, ללכוד צעירה ואז לאנוס אותה. ביקורת על נהלי השמירה

לוגו רויטרס
רויטרס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוגו רויטרס
רויטרס

אחד המואשמים , התאבד הלילה (שני) בתא המעצר בניו דלהי. מותו של האיש היא התפתחות דרמטית במשפטם של יתר הצעירים המואשמים במקרה, שעורר תהודה רבה ברחבי העולם והוליד ביחס לנשים ו.

סנגורו של המנוח סיפר כי מרשו, ראם סינג, שהה בתא יחד עם עצירים נוספים - דבר המעורר לטענתו תהיות ביחס לשאלה האם מדובר בהתאבדות. זאת בין היתר לאור העובדה שמדובר בבית סוהר הנחשב למאובטח ביותר בהודו. הנהלת הכלא פתחה בחקירת נסיבות המוות.

משטרת ניו דלהי האשימה את סינג כמי שעמד בראש כנופיה של חמישה בגירים וקטין, שאנסו ב-16 בדצמבר סטודנטית לרפואה בת 23 באוטובוס נוסע בניו דלהי, ולאחר מכן השליכו אותה ממנו. הצעירה אושפזה במצב קשה מאוד כשהיא סובלת מפגיעות פנימיות. היא הוטסה לקבלת טיפול בבית חולים בסינגפור, .

הכניסה לבית הסוהר טיהאר, שבו הוחזק סינג במעצרצילום: אי-אף-פי

כל ששת הנאשמים באונס וברצח כפרו באשמה בפתח משפטם. מכתב האישום עולה כי השישה תקפו את הצעירה ובן זוגה, שהיו בדרכם הביתה אחרי שצפו בסרט בקולנוע. הצעירה נאנסה פעם אחר פעם, הוכתה קשות ואז הושלכה לצד הדרך. היא מתה שבועיים לאחר מכן. המשטרה טענה כי רם סינג הנהיג את הכנופיה. בין היתר, הוא אירח את המעורבים לארוחת ערב שבה זממו כיצד להשתלט על האוטובוס ולחפש קורבן למעשה האונס.

בדו"ח של משטרת ניו דלהי נכתב כי סינג נמצא כשהוא יושב בתוך האוטובוס, לבוש עדיין חולצה מוכתמת כולה בדם. בדיקת ד-נ-א מצאה כי הדם שייך לצעירה שנאנסה. סינג עבד כנהג אוטובוס על אף שב-2009 ריסק את זרועו הימנית בתאונה. שכניו ואחד מרובעי העוני בדרום ניו דלהי סיפרו כי הוא היה שתיין כבד ונהג לסבול ממצבי רוח קיצוניים.

הפגנות בניו דלהי אחרי האונסצילום: אי–פי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ