משטרת הודו חוקרת שני גברים בחשד לאונס הצעירה הישראלית

הישראלית, בת 25, התלוננה כי נאנסה לאחר שעלתה על טרמפ עם ששה תושבים מקומיים ליד העיר מנאלי. המשטרה המקומית: "איתור ארבעת הגברים הנוספים - בראש סדר העדיפויות שלנו"

ברק רביד
אי-פי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

משטרת הודו חוקרת שני גברים בחשד לאונס הצעירה הישראלית, שהתלוננה כי הותקפה מינית לאחר שעלתה על טרמפ עם ששה תושבים מקומיים סמוך לעיר מנאלי שבצפון המדינה. לדברי מפקד המשטרה במנאלי, פאדאם צ'אנד, השניים ייעצרו במידה ויימצאו ראיות הקושרות אותם לאירוע. הוא הוסיף כי השוטרים פועלים לאתר את ארבעת החשודים הנוספים.

לפי מקורות במשטרת הודו, האזרחית הישראלית, בת 25, המתינה למונית כאשר מכונית ללא לוחית רישוי עצרה לידה והציעה לה טרמפ למנאלי כדי שתתפוס משם מונית ליעדה. היא אמרה למשטרה כי שניים מהנוסעים אנסו אותה במהלך הנסיעה, במקום שלא ידעה לנקוב בשמו, ואחר כך הורידו אותה במנאלי.

שוטרים ליד העיר מנאלי בהודו, בחודש שעברצילום: אי־פי

"איתור ארבעת הגברים הנוספים נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו", אמר מפקד המשטרה במנאלי, "הזהרנו את תחנות המשטרה בכל המחוזות הסמוכים". לדבריו, חמישה מהגברים הם תושבי הודו והשישי הוא תושב נפאל, כולם בשנות ה-20 לחייהם. בנוסף, המשטרה החרימה את הרכב בו הם ככל הנראה נסעו. על פי דיווח בסוכנות הידיעות אי-פי, משטרת מנאלי נמצאת בקשר רציף עם שגרירות ישראל בהודו, ומעדכנת את הגורמים הישראלים בכל התפתחות בחקירה.

לפי גורמים במשטרת הודו, האזרחית הישראלית עברה בדיקות רפואיות ובמשטרה נעזרים בצילומי אבטחה שהיו באזור על מנת לאתר את החשודים. דובר משרד החוץ עמנואל נחשון מסר כי משטרת הודו אישרה בפני קונסול ישראל במדינה כי אכן התקבלה תלונה של ישראלית על כך שעברה אונס קבוצתי.

תגיות קשורות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ