השליך מקרר מצוק וצחק למצלמה. המשטרה הענישה אותו בדרך שלא ישכח לעולם

ספרדי בן 24 תועד משליך מקרר מהר בדרום המדינה וצעק שכך הוא "ממחזר" אותו. הרשויות איתרו אותו והורו לו להעלות את המקרר בחזרה למעלה - וקנסו אותו ב-45 אלף אירו

לוגו גרדיאן
גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוגו גרדיאן
גרדיאן

גבר בן 24 שתועד משליך מקרר מעבר לצוק באלמנסורה שבדרום ספרד כשהוא צועק "מיחזור, בואו נראה כמה סיבובים זה (המקרר) יכול לעשות", נקנס ב-45 אלף אירו. בנוסף, המשטרה הורתה לו להרים בידיו את המקרר בחזרה במעלה ההר כדי למחזר אותו כראוי. בנוסף, הגבר פוטר מעבודתו בחברה למיחזור מוצרי חשמל, שבעקבות המקרה עשויה לספוג קנס בגובה של עד 300 אלף אירו.

כשהמשטרה חקרה את החברה בה עובד הגבר, היא גילתה כי מחוץ למקום הונחו 50 מכונות כביסה ו-20 מקררים. לא היתה אף מכולה במקום אליה היה אפשר לזרוק את מכשירי החשמל. בנוסף, בעלי החברה לא הצליח לספק הוכחות לכך שהחברה העבירה בעשר השנים האחרונות פסולת לחברה אחרת שלה אישור למחזר את המכשירים.

הגבר אמר לאתר החדשות הספרדי "אל אספניול" כי הוא מצטער על מעשיו מכיוון שהוא איבד את עבודתו, מה שלדבריו החמיר את בעיית החרדה שממנה הוא סובל. "כל מה שאני רוצה עכשיו זה שכל המצב הזה ייעלם. המצב השפיע על משפחתי, על בת זוגי ועליי. אני לא רוצה שאנשים יקבלו את הרושם הזה עליי, כאילו הייתי רוצח", אמר.

במקררים, כמו גם במקפיאים ובמזגנים, נמצאים גזים העשויים להיפלט ולפגוע בצורה משמעותית בסביבה, והם נחשבים לפסולת מסוכנת אם לא נפטרים מהם כראוי.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ