איתמר זהר
איתמר זהר

השחקן ג'ון טרבולטה נתבע כי תקף מינית ואנס מעסה. על פי התביעה, המעסה שמכונה בכתב האישום ג'ון דו, טוען כי בינואר האחרון פנה אליו טרבולטה בעקבות מודעה שפירסם על שירותי עיסוי. לדברי המעסה, המפגש עם השחקן ההוליוודי היה סיוט וטרבולטה ביקש ממנו לגעת, בניגוד לרצונו שלו, באזורים מוצנעים בגופו.

המעסה טען, בין השאר, כי טרבולטה קבע להיפגש עמו ב-16 בינואר בפינת רחוב, ברכב שטח שחור. לאחר מכן, כך על פי התביעה, לקח אותו לחדר פרטי שלו במלון בבוורלי הילס ושם ביצע בו מעשים מגונים. הוא דורש פיצויים בסך 2 מיליון דולר בגין הנזק שנגרם לו, לדבריו.

נציגיו של טרבולטה מיהרו להגיב כי התביעה היא "קשקוש". בראיון לעיתון "אנטרטיימנט ויקלי" אמרו כי "ההאשמות נגד השחקן הן עלילת שווא, ושום מקרה מאלה המתוארים בתביעה לא התרחש במציאות". דוברו של טרבולטה אמר כי "ביום שבו טוען התובע כי נפגש עם ג'ון, הוא בכלל היה בקליפורניה וניתן להוכיח זאת".

עורך הדין של התובע סיפר לרויטרס כי לקח זמן עד שהם החליטו להגיש את התביעה כיוון שקיוו להגיע לפשרה עם נציגיו של טרבולטה ונפגשו איתם כמה פעמים בניסיון להגיע להבנות.

טרבולטה, בן 58, היה מועמד פעמיים לאוסקר, על "שיגעון המוזיקה" מ-1977 ועל "ספרות זולה" מ-1994 שהזניק מחדש את הקריירה שלו שעד אז דישדשה במשך שנים. ביולי השנה אמור לצאת סרטו החדש, Savages, בבימויו של אוליבר סטון. בעשורים האחרונים היו כמה פרסומים, בצהובונים שונים, בדבר נטייתו המינית של טרבולטה, אבל השחקן, הנשוי כעת לשחקנית קלי פרסטון, הכחיש אותם שוב ושוב.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ