לוגו הארץ צרוב צריבה
הארץ

צ'רלטון קארוורווה, תלמיד כיתה א' בכפר מקפנסטד שבדרום אפריקה, נדקר למוות שלשום (רביעי), כך דיווחה רשת BBC. על פי הדיווח, גופתו נמצאה בתא שירותים בבית הספר היסודי שבו למד. על פי הדיווח, תלמיד כיתה י"א מתיכון בעיר נעצר בחשד למעשה. לפי מערכת החינוך בעיר - הוא הכיר את הילד ואף היה במערכת יחסים עם אחותו. 

BBC ציטטו הודעה של מערכת החינוך במקפנסטד, לפיה הדוקר ישן ככל הנראה בשירותים במהלך הלילה, שלא בידיעת בית הספר. בעיתון הדרום-אפריקאי סווטן נכתב כי מבדיקה ראשונית עולה כי הנער דקר את קארוורווה פעמים רבות, עד שתלמידים נוספים הבחינו במעשה וקראו למנהל בית הספר. על פי הדיווחים, הילד פונה לבית חולים ומת מפצעיו, והמשטרה עצרה את הדוקר. ברשת הבריטית נכתב כי הרשויות בוחנות את האפשרות שמשבר במערכת היחסים שבין הדוקר לבין אחותו של הנרצח הביא למעשה.

דודתו של קארוורווה, נוטיסה נונגו, סיפרה לעיתון כי "הוא היה ילד נמרץ כל כך שאמר שהוא רוצה להיות עורך דין כשיגדל ולקנות בית גדול להורים שלו. הוא היה ילד טוב, לא הגיע לו למות ככה". התקרית התרחשה, כך לפי העיתון, פחות משעה אחרי שהאם, אוגניה, הורידה את צ'רלטון בבית הספר המרוחק מאות מטרים מביתם. "אמא, קני לי בבקשה עוגה כשאת חוזרת מהעבודה", היו המילים האחרונות שאמר לאמו, כך לפי העיתון.

השרה הממונה על החינוך בבתי הספר היסודיים בדרום אפריקה, אנג'י מוטשקג'ה, מסרה כי "מלים לא יוכלו לבטא את כאב הלב שנגרם מהאירוע הטרגי". בעיתון סווטן נכתב כי החשוד ברצח צפוי להגיע לבית המשפט בכפרו מאוחר יותר היום. 

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ