לאחר שטענה שלא עברה על החוק: קלינטון מתנצלת על פרשת הדואר האלקטרוני

מאז נחשף כי קלינטון השתמשה בשרת פרטי בעת כהונתה כשרת חוץ, מעיבה הפרשה על התמודדותה במרוץ לנשיאות. תומכיה מקווים כי ההתנצלות תפוגג את הסערה הציבורית

ניו יורק טיימס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ניו יורק טיימס

הילרי קלינטון הודתה אתמול (שלישי) לראשונה כי השימוש שעשתה בדואר אלקטרוני פרטי בעת כהונתה כשרת חוץ היה "טעות". קלינטון התנצלה על כך שהשתמשה בשרת פרטי – צעד שרבים מבעלי בריתה מקווים כי יפוגג את הסערה הציבורית המעיבה זה חודשים על הקמפיין של קלינטון לנשיאות ארה"ב.

"זו היתה טעות. אני מצטערת על כך. אני לוקחת אחריות", אמרה קלינטון בראיון עם דייוויד מויר מרשת החדשות אי־בי־סי. קלינטון הוסיפה כי היא "מנסה להיות גלויה ככל האפשר".

כשנשאלה על ידי מויר בנוגע לסקר מן העת האחרונה שבו השתמשו נשאלים במלים כגון "שקרנית" ו"לא אמינה" כדי לתאר אותה, הסכימה קלינטון לכך שעדיין נותרה עבודה בקמפיין. "כמובן, דייוויד, שאינני אוהבת לשמוע זאת", אמרה שרת החוץ לשעבר. "אני בטוחה שעד סוף הקמפיין הזה אנשים ידעו שהם יכולים לבטוח בי, ושאני אהיה לצדם ושאלחם עבורם ועבור משפחותיהם", הוסיפה קלינטון. אך מיד לאחר מכן אמרה: "אני כן חושבת שהייתי יכולה והייתי צריכה לעשות עבודה טובה יותר כשעניתי על שאלות".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ