המחוקק הרפובליקאי למד על בשרו: אהבה היא אהבה, גם כשהיא עולה לך במושב בקונגרס

נציג מחוז הבחירה החמישי של מדינת וירג'יניה בבית הנבחרים חיתן בשנה שעברה בני זוג חד מיניים. למרות שזכה לגיבוי מטראמפ והמשיך ליישר קו עם מדיניות מפלגתו נגד הלהט"בים, הוא הובס בידי מועמד שמרן יותר

צח יוקד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
צח יוקד

על חבר הכנסת לשעבר יגאל גואטה, סביר להניח שדנבר ריגלמן הרפובליקאי מעולם לא שמע. אלא שכמו גואטה, שהתפטר מש"ס לאחר שסיפר כיצד השתתף בטקס נישואים חד-מיניים של אחיינו, גם ריגלמן שילם בסוף השבוע האחרון בקריירה הפוליטית שלו כתוצאה מהשתתפות בטקס כזה.

"אני חבר בית הנבחרים, אני מייצג את כולם", התגאה ריגלמן, נציג מחוז הבחירה החמישי של מדינת וירג'יניה בבית הנבחרים, לאחר אותו טקס מדובר שנערך בחודש יולי האחרון, בו הוא אף היה זה שחיתן את בני הזוג. "אהבה היא אהבה ואני גאה בכך שיכולתי לעשות את זה", הוסיף בהתייחסו לטקס החתונה שערך לאלכס פיסקיארינו וראק לקאונט, אותם הכיר אישית לאחר שהתנדבו בקמפיין הבחירות שלו פחות משנה קודם לכן. ריגלמן עמד מאחורי ההחלטה לערוך את הטקס, שעומד בניגוד למצע הרשמי של המפלגה בשמה נבחר, כשהסביר: "הייתי פחדן אם לא הייתי עושה את זה. המפלגה הרפובליקאית היא המפלגה של לינקולן, אנחנו מפלגה של חירות אישית".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ